V třinecké nemocnici nahlásili bombu, musí se evakuovat

|
Třinec
| 14. Duben 2014 - 9:50

K třinecké nemocnici míří několik autobusů, aby evakuovaly pacienty. Někdo nahlásil, že je v zařízení výbušný systém. Informaci potvrdil mluvčí policie Vlastimil Starzyk. Odvážet do škol a do kina se bude okolo 500 lidí, kromě pacientů JIP a ARO, protože ti by to nepřežili. Na oddělení s nimi zůstal primář.

autor: Gabriela Hýblová

K zařízení dorazil krizový štáb města. Na místě je už i psovod se psem speciálně vycvičeným na vyhledávání bomb. Zatím se evakuuje hlavní budova. Nejdříve stěhují nemohoucí pacienty. Policisté nahlížejí také pod auta, parkující uvnitř areálu. O pomoc byli požádáni i hasiči z okolních obcí.

Autor: 
RED

Další články - Černá kronika

Dosud neznámý pachatel se v uplynulých dnech vloupal v obci Třinec do dvou sklepních kójí. Do první z nich se dostal pravděpodobně vypáčením petlice dveří, do druhé pak vylomením dřevěné latě kóje.

Černá kronika | 03.12.2017 - 11:56

Třinečtí kriminalisté obvinili v uplynulých dnech dvojici dealerů, která drogově závislým prodala ve stovkách případů pervitin a marihuanu. Prodej drogy byl dle námi získaných informací hlavním způsobem...

Černá kronika | 01.12.2017 - 13:28

Tragický byl pondělní podvečer v třinecké části Konská. Skončili tam dva muži pod koly vlaku.

Černá kronika | 28.11.2017 - 14:48

Čtyři jednotky hasičů zasahovaly ve středu 22.11.odpoledne v Mostech u Jablunkova u požáru staršího rodinného domku se sedlovou střechou. Jedna žena se nadýchala kouře a musela být ošetřena hasiči...

Černá kronika | 23.11.2017 - 17:06