Škodovka vejpůl, mazda pod jezem

| 25. Březen 2008 - 8:49

Rozpůlená Škoda 120 je následkem havárie u Hnojníku. Hasiči v Darkově pro změnu lovili v Olze zaparkovanou mazdu.

První nehoda se stala se ve středu před devátou hodinou na rychlostní komunikaci z Frýdku - Místku do Českého Těšína. Řidička osobního vozidla vyvázla naštěstí jen s oděrkami. Její manžel vylezl z hromady plechu bez škrábenců.

„Podruhé jsme se narodili. Oba jsme byli připoutaní. Řídila manželka. Na mostě byla námraza. Dostali jsme smyk a pak už jsme se jenom točili. Ani nevím, kolikrát. Potom nás odhodil náklaďák a naše auto se rozlomilo nárazem do svodidel,“ popsal spolujezdec. „Nemohl jsem na náledí brzdit. Navíc se to semlelo tak rychle, že jsem jenom viděl škodovku točit se jako káča kolem své osy, odrážela se od svodidel, střídavě vlevo i vpravo,“ vysvětloval řidič náklaďáku.

Nehavarovaný osobní automobil lovili pod jezem v Karviné - Lázních Darkov ve středu ráno profesionální hasiči. Tiskový mluvčí HZS Moravskoslezského kraje Petr Kůdela uvedl, že šlo o osobní automobil Mazda Xedos 6. Auto bylo pod hladinou bez řidiče, v zapalovací skřínce nebyly klíčky, dveře byly odemčené, v rychlostní skříni byla zařazena jednička. Jak se vůz do řeky dostal, to je zatím záhada.

Další články - Černá kronika

Dosud neznámý pachatel se v uplynulých dnech vloupal v obci Třinec do dvou sklepních kójí. Do první z nich se dostal pravděpodobně vypáčením petlice dveří, do druhé pak vylomením dřevěné latě kóje.

Černá kronika | 03.12.2017 - 11:56

Třinečtí kriminalisté obvinili v uplynulých dnech dvojici dealerů, která drogově závislým prodala ve stovkách případů pervitin a marihuanu. Prodej drogy byl dle námi získaných informací hlavním způsobem...

Černá kronika | 01.12.2017 - 13:28

Tragický byl pondělní podvečer v třinecké části Konská. Skončili tam dva muži pod koly vlaku.

Černá kronika | 28.11.2017 - 14:48

Čtyři jednotky hasičů zasahovaly ve středu 22.11.odpoledne v Mostech u Jablunkova u požáru staršího rodinného domku se sedlovou střechou. Jedna žena se nadýchala kouře a musela být ošetřena hasiči...

Černá kronika | 23.11.2017 - 17:06