Pedofil stále na svobodě

|
Český Těšín
| 18. Březen 2008 - 11:01

Policie stále pátrá po sexuálním násilníkovi, který v Ostravské ulici v Českém Těšíně zaútočil na devítiletou školačku.

Navíc se objevila podobnost s případem zneužití desetileté dívky, který se stal v lednu. Muž oslovil školačku z Frýdku-Místku před panelovým domem, kde bydlela. Šel s ní do domu, vyjel výtahem a vetřel se do bytu. Osahával ji na intimních místech a způsobil psychický otřes. Obdobně se případ odehrál i v Českém Těšíně. Tady však dívka začala křičet a násilník utekl. Policie přiznává, že vyšetřuje více útoků na děti v regionu, mluví i o případu z prosince loňského roku, kdy neznámý muž pohlavně zneužil dívku, kterou vlákal do svého auta.

Kriminalisté v Českém Těšíně rozeslali školám upozornění na probíhající vyšetřování i s kresleným portrétem násilníka. Školy vyvěsily kresby na vstupní dveře a dětí měly místo hodiny občanské nauky pohovory o nebezpečí hrozícím ze strany cizích lidí.

Autor: 
Dorota Havlíková

Další články - Černá kronika

Dosud neznámý pachatel se v uplynulých dnech vloupal v obci Třinec do dvou sklepních kójí. Do první z nich se dostal pravděpodobně vypáčením petlice dveří, do druhé pak vylomením dřevěné latě kóje.

Černá kronika | 03.12.2017 - 11:56

Třinečtí kriminalisté obvinili v uplynulých dnech dvojici dealerů, která drogově závislým prodala ve stovkách případů pervitin a marihuanu. Prodej drogy byl dle námi získaných informací hlavním způsobem...

Černá kronika | 01.12.2017 - 13:28

Tragický byl pondělní podvečer v třinecké části Konská. Skončili tam dva muži pod koly vlaku.

Černá kronika | 28.11.2017 - 14:48

Čtyři jednotky hasičů zasahovaly ve středu 22.11.odpoledne v Mostech u Jablunkova u požáru staršího rodinného domku se sedlovou střechou. Jedna žena se nadýchala kouře a musela být ošetřena hasiči...

Černá kronika | 23.11.2017 - 17:06