Stačil okamžik a kamion byl v příkopu

|
Třinec
| 29. Červen 2008 - 18:16

Z šoku se několik desítek minut vzpamatovával bulharský řidič, když se v sobotu kousek před Třincem převrátil i s kamionem do příkopu. „Málem se mi zastavilo srdce,“ uvedl, když se vyšplhal z kabiny po havárii.

„Uhýbal jsem předjíždějícímu autu a najednou jsem se zřítil dolů. Jsem už dost unavený. Ještě tři hodiny a čekala mě povinná pauza, teď bude asi hodně dlouhá,“ poznamenal, když obcházel poškozený vůz. Byl zrovna na cestě z Polska do Bulharska a naštěstí nevezl ani ovoce, ani maso, ale plasty, kterým sluneční žár nevadí. „Volal jsem do firmy, prý mě odtáhnou do Ostravy. Jezdím pětatřicet let a toto je moje první nehoda,“ dodal ještě.

Další články - Černá kronika

Dosud neznámý pachatel se v uplynulých dnech vloupal v obci Třinec do dvou sklepních kójí. Do první z nich se dostal pravděpodobně vypáčením petlice dveří, do druhé pak vylomením dřevěné latě kóje.

Černá kronika | 03.12.2017 - 11:56

Třinečtí kriminalisté obvinili v uplynulých dnech dvojici dealerů, která drogově závislým prodala ve stovkách případů pervitin a marihuanu. Prodej drogy byl dle námi získaných informací hlavním způsobem...

Černá kronika | 01.12.2017 - 13:28

Tragický byl pondělní podvečer v třinecké části Konská. Skončili tam dva muži pod koly vlaku.

Černá kronika | 28.11.2017 - 14:48

Čtyři jednotky hasičů zasahovaly ve středu 22.11.odpoledne v Mostech u Jablunkova u požáru staršího rodinného domku se sedlovou střechou. Jedna žena se nadýchala kouře a musela být ošetřena hasiči...

Černá kronika | 23.11.2017 - 17:06