Prezident vyznamená Jarka Nohavicu

|
Český Těšín
| 7. Září 2017 - 13:12

Zpěvák Jaromír Nohavica se zřejmě dočká státního vyznamenání. Na setkání s občany to včera na českotěšínském náměstí ČSA oznámil prezident Miloš Zeman. Dnes jeho třídenní návštěva v Moravskoslezském kraji končí.

autor: Wieslaw Przeczek

Každý správný host by měl s sebou přivézt nějaký dárek. Nevím, jestli vás to potěší nebo ne, ale můj dárek pro Český Těšín se jmenuje státní vyznamenání pro Jarka Nohavicu. Už jsem mu vzkázal, aby si 28. října nechal místo v diáři,“ řekl Zeman.

V našem regionu pobývala také první dáma Ivana Zemanová. Ve svém programu navštívila Guty, kde shořel dřevěný kostelík. Podle našich informací na jeho obnovu přispěla 10 tisíci korunami.

Více si přečtete v tištěném Horizontu.

Autor: 
RED

Další články - Českotěšínsko

Muž středního věku se zřítil v noci ze středy na čtvrtek do anglického dvorku budovy bývalého kulturního domu v Českém Těšíně-Stanislavicích. Zachraňovali ho hasiči.

Českotěšínsko | 14.09.2017 - 12:15

Každý si chtěl sáhnout. Malé stvoření v rukou zkušeného přírodovědce mělo najednou spoustu obdivovatelů. „Je roztomilý,“ ozývalo se z úst dospělých i dětí. Český Těšín totiž zažil první Noc s ...

Českotěšínsko | 01.09.2017 - 11:13

Prezident Miloš Zeman navštíví Český Těšín ve středu 6. září. Oznámila to tisková mluvčí města Dorota Havlíková.

Českotěšínsko | 30.08.2017 - 10:15

Na polské straně hranice, přímo ve středu polského Těšína, byl na začátku měsíce nalezen netopýr, který trpěl vzteklinou.

Českotěšínsko | 29.08.2017 - 07:52