Fotbal

Zápasovou část zimní přípravy započali fotbalisté Třince remízou na hřišti Austrie Vídeň.

Fotbal | 19.01.2017 - 14:57

Tradiční přátelské fotbalové střetnutí trenérů a funkcionářů Fotbalu Třinec proti fanouškům skončilo jasným vítězstvím zaměstnanců fotbalového klubu.

Fotbal | 02.01.2017 - 15:28

Za solidní čtvrté místo po podzimní části v tabulce krajského přeboru vděčí fotbalisté Českého Těšína své nové brankářské jedničce Břetislavu Gradkovi, který v šesti utkáních udržel neprůstřelnost.

Fotbal | 17.12.2016 - 23:52

Jediným vyloučeným hráčem byl Matej Ižvolt, nejlepším střelcem byl Michal Stříž, ani minutu na hřišti nescházel brankář Lukáš Paleček.

Fotbal | 16.12.2016 - 23:50

Výtečně zvládli závěr podzimu fotbalisté Třince. V posledních třech utkáních uhráli sedm z devíti možných bodů, dokonce smázli Baník. Jejich kouč Jiří Neček se stal trenérem listopadu.

Fotbal | 13.12.2016 - 23:49

Ačkoli po pětadvaceti minutách Oceláři v Litvínově prohrávali 3:0, vývoj zvrátili a v prodloužení vyhráli 3:4.

Fotbal | 11.12.2016 - 21:04

Derby Třince s Baníkem mělo nečekaného vítěze. Před téměř třemi tisícovkami diváků se z hladké výhry v poměru 4:1 radovali nadšeně hrající fotbalisté Třince.

Fotbal | 19.11.2016 - 23:22

Podzimní část letošního ročníku druhé nejvyšší soutěže fotbalisté Třince zakončili  Prostějově, odkud si přivezli bezbrankovou remízu.

Fotbal | 14.11.2016 - 22:53

Fotbalisté druholigového Třince dokázali po třech nezdarech vyzrát na neoblíbeného soupeře z Pardubic.

Fotbal | 06.11.2016 - 23:52

Fotbalisté Českého Těšína vyhráli pět z posledních šesti utkání krajské soutěže. Nováčka z Bílovce porazili trefami Race a Hradečného.

Fotbal | 01.11.2016 - 23:39