Fotbalisté Třince jsou ve třetím kole poháru

|
| 11. Srpen 2017 - 12:51

Fotbalový Třinec hladce proklouzl do třetího kola domácího poháru. Diviznímu nováčkovi nedal šanci, byť nastoupil s hráči z lavičky.

TATRAN ŽDÍREC NAD DOUBRAVOU – FK FOTBAL TŘINEC 0:4

Vyjma stoperů Reintama a Bedecse a taktéž Janoščína se Šumberou, kteří se dostali na trávník v průběhu druhého dějství, nechal kouč třineckých fotbalistů Neček nechal odpočívat všechny ostatní aktéry vítězné bitvy s Příbramí (2:1).

Ačkoliv hostující jedenáctku tvořili náhradníci, které doplnil obránce Josef Celba z Baníku – šestá letní posila Třince – favorit žádné překvapení nepřipustil. Přes sedm stovek diváků mohlo doufat v úspěch divizního nováčka pouhých patnáct minut. Poté Hošek vysunul Joukla a ten otevřel skóre, vzápětí Motyčka sklepl Velnerův centr k přesně mířícímu Hoškovi a posléze Bedecsovu nahrávku z dálky nekompromisně napálil pod břevno Kateřiňák – 0:3. Pod posledním úspěchem se podepsal Motyčka, po obrátce usměrnil do sítě přízemní centr Dediče.

V součtu letní přípravy, pohárové soutěže i druhé ligy třinečtí fotbalisté zvítězili už posedmé za sebou.

BRANKY: 17. Joukl, 21. Hošek, 25. Kateřiňák, 55. Motyčka. Rozhodčí: Slabý. ŽK: Janoščín, Kateřiňák. Diváci: 725. Poločas: 0:3.

TŘINEC: Adamuška – Velner, Celba, Reintam (57. Janoščín), Bedecs, Masař – Joukl (70. Šumbera), Kateřiňák, Motyčka, Hošek (70. Janošík) – Dedič. Trenér: Neček.

Ve šlágru kola fotbalisté Třince potřetí za sebou zvrátili nepříznivý vývoj, bodovali popáté v řadě a na vedoucí tandem FNL Opava-České Budějovice ztrácejí pouhý bod.

Fotbal | 02.10.2017 - 15:55

V derby na stadionu Vítkovic zaznamenali třinečtí fotbalisté třetí výhru na půdě soupeře (celkově pátou) a udrželi třetí místo v tabulce Fortuna národní ligy. V sobotu od 10.15 přivítají doma...

Fotbal | 25.09.2017 - 16:55

Před více než rokem po sedmé operaci kolene ukončil kariéru. Předčasně. Někdejší ligový a reprezentační útočník Michal Hubník o víkendu naskočil do mistrovského utkání. O návrat do vrcholového fotbalu...

Fotbal | 20.09.2017 - 23:40

Po hladkém vítězství v Ústí nad Labem se fotbalisté Třince vyšvihli na čtvrté místo tabulky Fortuna národní ligy.

Fotbal | 11.09.2017 - 14:11