Český Těšín
| 21. Srpen 2017 - 15:59

Fotbalisté Českého Těšína neuspěli ani ve druhém duelu na svém hřišti. Nad jejich síly byl Frenštát.

ČESKÝ TĚŠÍN – FRENŠTÁT 1:3

Český Těšín na prahu nového soutěžního ročníku zakopl a upadl. Tři kola, jeden bod, skóre 3:9. Druhé domácí vystoupení svěřenců trenéra Beneše mělo takřka stejný průběh jako to první – zásluhou Konečného se domácí radovali z rychlé branky, ale nakonec jim zbyly oči pro pláč. O několik minut později srovnal Malý a ve druhém poločase Klimpar dvěma zásahy strhl vítězství na stranu Valachů.

BRANKY: 6. Konečný – 53. a 85. Klimpar, 23. Malý. Poločas: 1:1.

Č. TĚŠÍN: Pecha – Bolek, Rac, Byrtus, Kupczak – Michalisko (70. Malyjurek), Sostřonek, S. Zogata, Konečný – Mendrok (70. J. Zogata) – Kiška. Trenér: Beneš.

Další články - Fotbal

Ve šlágru kola fotbalisté Třince potřetí za sebou zvrátili nepříznivý vývoj, bodovali popáté v řadě a na vedoucí tandem FNL Opava-České Budějovice ztrácejí pouhý bod.

Fotbal | 02.10.2017 - 15:55

V derby na stadionu Vítkovic zaznamenali třinečtí fotbalisté třetí výhru na půdě soupeře (celkově pátou) a udrželi třetí místo v tabulce Fortuna národní ligy. V sobotu od 10.15 přivítají doma...

Fotbal | 25.09.2017 - 16:55

Před více než rokem po sedmé operaci kolene ukončil kariéru. Předčasně. Někdejší ligový a reprezentační útočník Michal Hubník o víkendu naskočil do mistrovského utkání. O návrat do vrcholového fotbalu...

Fotbal | 20.09.2017 - 23:40

Po hladkém vítězství v Ústí nad Labem se fotbalisté Třince vyšvihli na čtvrté místo tabulky Fortuna národní ligy.

Fotbal | 11.09.2017 - 14:11