Měl nabito. Topiarz dal Orlové čtyři góly

|
Smilovice
| 12. Duben 2016 - 23:47

V předešlém kole si smilovický fotbalista Jiří Topiarz smolně vstřelil vlastní gól. O víkendu se už trefoval v Orlové do správné brány, její síť rozvlnil celkem čtyřikrát. Konečný výsledek – Slovan Orlová – Smilovice/Topiarz 0:4.

autor: Roman Baselides

Posledně jste si dal doma vlastence, takže o víkendu jste si čtyřmi góly spravil chuť?

V minulém utkání mi tam nic nespadlo. Jen do vlastní brány, což jsem zrovna nechtěl. Míč se odrazil od tyčky přímo ke mně a já se ho snažil odpálit pryč.  A jak míč odskočil od země, napálil jsem ho pod břevno, nestihl jsem správně vytočit nohu. Teď už jsem si ji vycentroval.

Ve fotbale jste čtyři góly ještě nikdy nedal, je to tak?

Ve futsalu jsem už nějaký ten hattrick dal, ale ve velkém fotbale ještě ne. Překvapilo mě to, protože do čeho jsem kopl, to mi tam spadlo. Měl jsem z toho velkou radost. Spoluhráči také, už si řekli o nějakou tu lahvinku, kterou jim samozřejmě koupím.

Jak vypadaly vaše čtyři trefy do orlovské sítě?

První předcházela akce po pravé straně, odražený míč se dostal ke mně na penaltu. Ani nevím, jak střela prošla do brány, protože v ní stál gólman a dva obránci. Druhý gól jsem dal hlavičkou k tyči po přesném centru Marka Bolfa, pak centroval David Gerlich, já hlavičkoval, míč se odrazil od břevna do sítě. Poslední gól byl po centru Ondry Bodečka, míč jsem umístil k tyči kolenem. No, spíše mě to trefilo.

Více si přečtete v tištěném Horizontu.

Autor: 
BA

Další články - Fotbal

Ve šlágru kola fotbalisté Třince potřetí za sebou zvrátili nepříznivý vývoj, bodovali popáté v řadě a na vedoucí tandem FNL Opava-České Budějovice ztrácejí pouhý bod.

Fotbal | 02.10.2017 - 15:55

V derby na stadionu Vítkovic zaznamenali třinečtí fotbalisté třetí výhru na půdě soupeře (celkově pátou) a udrželi třetí místo v tabulce Fortuna národní ligy. V sobotu od 10.15 přivítají doma...

Fotbal | 25.09.2017 - 16:55

Před více než rokem po sedmé operaci kolene ukončil kariéru. Předčasně. Někdejší ligový a reprezentační útočník Michal Hubník o víkendu naskočil do mistrovského utkání. O návrat do vrcholového fotbalu...

Fotbal | 20.09.2017 - 23:40

Po hladkém vítězství v Ústí nad Labem se fotbalisté Třince vyšvihli na čtvrté místo tabulky Fortuna národní ligy.

Fotbal | 11.09.2017 - 14:11