Fotbalisté Třince přemohli Ústí

|
| 16. Duben 2016 - 22:55

Brankami záložníků Janošíka a Cepláka fotbalisté Třince zdolali Ústí nad Labem a zaznamenali tak druhé jarní vítězství.

FK FOTBAL TŘINEC – FK ÚSTÍ NAD LABEM 2:0

Ačkoliv třinečtí fotbalisté nezopakovali velmi dobré výkony z předešlých tří remízových vystoupení na domácím hřišti, Ústí nad Labem udolali a připsali si druhé jarní vítězství, první před domácím obecenstvem. Po změně stran si na Málkův centr naběhl Janošík a hlavou poslal míč k tyči. Pojistku připojil deset minut před koncem střídající Ceplák, který byl na hřišti sotva pět minut. „Vítězství jsme věnovali místopředsedovi dozorčí rady Bohdanu Kožusznikovi, který oslavil pětapadesáté narozeniny,“ poinformoval generální manažer a trenér Třince Karel Kula.

BRANKY: 49. Janošík, 82. Ceplák. Rozhodčí: Marek, ŽK: Joukl, Motyčka – Vaněk, Výborný, Leibl. Diváci: 503. Poločas: 0:0.

TŘINEC: Paleček – Joukl, Čelůstka, Bedecs, Janoščín – Salachna, Motyčka - Malcharek (72. Tomovič), Málek, Janošík (77. Ceplák) – Dedič. Trenér: Kula.

ÚSTÍ: Zacharda – Zeman, Zukič, Křapka, Pícha (70. Procházka) – Eliáš (80. Bourenane), Vaněk, Miskovič, Leibl – Veverka (88. Výborný), Smola. Trenér: Němec.

Více si přečtete v tištěném Horizontu.

Ve šlágru kola fotbalisté Třince potřetí za sebou zvrátili nepříznivý vývoj, bodovali popáté v řadě a na vedoucí tandem FNL Opava-České Budějovice ztrácejí pouhý bod.

Fotbal | 02.10.2017 - 15:55

V derby na stadionu Vítkovic zaznamenali třinečtí fotbalisté třetí výhru na půdě soupeře (celkově pátou) a udrželi třetí místo v tabulce Fortuna národní ligy. V sobotu od 10.15 přivítají doma...

Fotbal | 25.09.2017 - 16:55

Před více než rokem po sedmé operaci kolene ukončil kariéru. Předčasně. Někdejší ligový a reprezentační útočník Michal Hubník o víkendu naskočil do mistrovského utkání. O návrat do vrcholového fotbalu...

Fotbal | 20.09.2017 - 23:40

Po hladkém vítězství v Ústí nad Labem se fotbalisté Třince vyšvihli na čtvrté místo tabulky Fortuna národní ligy.

Fotbal | 11.09.2017 - 14:11