Fotbalisté Třince prohráli v Sokolově

|
| 24. Duben 2016 - 23:39

Vyrovnávající trefa stopera Bedecse, který se v třineckém dresu trefil poprvé, byla jeho mužstvu k ničemu. Dvanáct minut před koncem střetnutí v Sokolově inkasovalo gól z penalty a odjelo s nepořízenou.

FK BANÍK SOKOLOV - FK FOTBAL TŘINEC 2:1

Hráčem zápasu byl zadák Urma, dal svůj premiérový gól a měl prsty i ve druhé trefě. Několik minut před pauzou odcentroval pravý obránce Kopečný a levý bek Urma propálil Palečka – 1:0. Sedm minut po změně stran se k přímému kopu postavil stoper Bedecs a přízemní střelou kolem zdi vsítil svou premiérovou branku za Třinec – 1:1.

Dobře rozehrané utkání hosté ztratili patnáct minut před koncem. Pokud souboj obránce Čelůstky s útočníkem Procházkou v první půli nechal sudího Lercha ledově klidným, po kontaktu Malcharka s Urmou se nezdráhal odpískat penaltu. Paleček směr střely vystihl, nicméně Vrtělkovi ve vstřelení vítězné branky zabránit nedokázal.

BRANKY: 41. Urma, 77. Vrtělka z pen. – 52. Bedecs. Rozhodčí: Lerch. ŽK: Kopečný. Diváci: 620. Poločas: 1:0.

TŘINEC: Paleček – Joukl (87. Reintam), Čelůstka, Bedecs, Janošík – Salachna, Motyčka – Malcharek (81. Latocha), Málek (86. Tomovič), Janoščin – Dedič. Trenér: Kula.

Ve šlágru kola fotbalisté Třince potřetí za sebou zvrátili nepříznivý vývoj, bodovali popáté v řadě a na vedoucí tandem FNL Opava-České Budějovice ztrácejí pouhý bod.

Fotbal | 02.10.2017 - 15:55

V derby na stadionu Vítkovic zaznamenali třinečtí fotbalisté třetí výhru na půdě soupeře (celkově pátou) a udrželi třetí místo v tabulce Fortuna národní ligy. V sobotu od 10.15 přivítají doma...

Fotbal | 25.09.2017 - 16:55

Před více než rokem po sedmé operaci kolene ukončil kariéru. Předčasně. Někdejší ligový a reprezentační útočník Michal Hubník o víkendu naskočil do mistrovského utkání. O návrat do vrcholového fotbalu...

Fotbal | 20.09.2017 - 23:40

Po hladkém vítězství v Ústí nad Labem se fotbalisté Třince vyšvihli na čtvrté místo tabulky Fortuna národní ligy.

Fotbal | 11.09.2017 - 14:11