Junioři podlehli Baníku i Votrokům

|
| 1. Květen 2016 - 23:58

Jedenadvacítka Fotbalu Třinec prohrála na hřišti ostravského Baníku a posléze padla také na domácím trávníku s Hradcem Králové.

FC BANÍK OSTRAVA U 21 – FK FOTBAL TŘINEC 1:0

BRANKA: 67. Sukup. Rozhodčí: Orel, ŽK: Půda – Hloch, Samiec. Diváci: 180. Poločas: 1:0.

TŘINEC: Rohel - Stříž (79. Králíček), Hloch, Reintam, Pilch (46. Jaworski) – Martynek, Kučera, Samiec, Melecký (90. Puczok) – Zimka, Latocha. Trenér: Papuga.

FK FOTBAL TŘINEC U 21 – FC HRADEC KRÁLOVÉ 1:3

BRANKY: 77. Latocha – 57. Kraják, 90. Dědeček, 90. Zbudil. Rozhodčí: Dresler, ŽK: Hloch – Nworah, Kraják. Diváci: 70. Poločas: 0:0.

TŘINEC: Bocek – Benetka (62. Kalfas), Lanc, Hloch, Melecký – Králíček, Samiec (68. Stříž), Kučera, Martynek (52. Foitzik) – Zimka (46. Pilch), Latocha. Trenér: Papuga.

Ve šlágru kola fotbalisté Třince potřetí za sebou zvrátili nepříznivý vývoj, bodovali popáté v řadě a na vedoucí tandem FNL Opava-České Budějovice ztrácejí pouhý bod.

Fotbal | 02.10.2017 - 15:55

V derby na stadionu Vítkovic zaznamenali třinečtí fotbalisté třetí výhru na půdě soupeře (celkově pátou) a udrželi třetí místo v tabulce Fortuna národní ligy. V sobotu od 10.15 přivítají doma...

Fotbal | 25.09.2017 - 16:55

Před více než rokem po sedmé operaci kolene ukončil kariéru. Předčasně. Někdejší ligový a reprezentační útočník Michal Hubník o víkendu naskočil do mistrovského utkání. O návrat do vrcholového fotbalu...

Fotbal | 20.09.2017 - 23:40

Po hladkém vítězství v Ústí nad Labem se fotbalisté Třince vyšvihli na čtvrté místo tabulky Fortuna národní ligy.

Fotbal | 11.09.2017 - 14:11