Fotbalisté Třince mají záchranu nadosah

|
| 4. Květen 2016 - 23:54

Třinečtí fotbalisté si v dohrávce poradili s Táborskem a díky třetímu vítězství na jaře mají záchranu FNL doslova nadosah.

FK FOTBAL TŘINEC – FC MAS TÁBORSKO 2:0

Na obou brankách Třince se podílel středopolař Jaroslav Málek. Nejlepší hráč na hřišti v prvním poločase přesně našel stopera Čelůstku, kterému jen stačilo nastavit nohu a krátce před koncem předložil míč Janoščínovi, jenž přeloboval vybíhajícího gólmana.

Třinec vyhrál třetí jarní utkání, v odvetné fázi soutěže dál drží domácí neporazitelnost a čtyři kola před koncem soutěže má už devítibodový náskok na sestupovou patnáctou příčku. O víkendu má mužstvo trenéra Kuly volno, o týden později na svém hřišti přivítá vedoucí Hradec Králové.

BRANKY: 22. Čelůstka, 82. Janoščín. Rozhodčí: Machálek. ŽK: Bedecs, Čelůstka – Pilík, Juroška, Mráz. Diváci: 400. Poločas: 1:0.

TŘINEC: Paleček – Velner, Čelůstka, Bedecs, Janoščín – Motyčka, Salachna – Malcharek (81. Hloch), Málek, Janošík (76. Joukl) – Dedič (65. Szotkowski). Trenér: Kula.

TÁBORSKO: Toma – Běloušek, Cíferský, Mráz,  Juroška – Sladký – Pilík (56. Stoszek), Nešický, Kučera (76. Valenta), Ciku (86. Dordić) – Linhart. Trenér: Frňka.

Ve šlágru kola fotbalisté Třince potřetí za sebou zvrátili nepříznivý vývoj, bodovali popáté v řadě a na vedoucí tandem FNL Opava-České Budějovice ztrácejí pouhý bod.

Fotbal | 02.10.2017 - 15:55

V derby na stadionu Vítkovic zaznamenali třinečtí fotbalisté třetí výhru na půdě soupeře (celkově pátou) a udrželi třetí místo v tabulce Fortuna národní ligy. V sobotu od 10.15 přivítají doma...

Fotbal | 25.09.2017 - 16:55

Před více než rokem po sedmé operaci kolene ukončil kariéru. Předčasně. Někdejší ligový a reprezentační útočník Michal Hubník o víkendu naskočil do mistrovského utkání. O návrat do vrcholového fotbalu...

Fotbal | 20.09.2017 - 23:40

Po hladkém vítězství v Ústí nad Labem se fotbalisté Třince vyšvihli na čtvrté místo tabulky Fortuna národní ligy.

Fotbal | 11.09.2017 - 14:11