Vendryně dostala bůra v Šenově

|
Vendryně
| 8. Květen 2016 - 23:55

Po nečekaném vítězství nad Dětmarovicemi hráči Vendryně zcela vyhořeli v Šenově a podruhé v sezoně dostali pětigólový výprask.

ŠENOV - VENDRYNĚ 5:0

Rozhodnuto bylo už po pětadvaceti minutách, Bednář rozpoutal kanonádu už ve dvacáté vteřině a po něm se třikrát trefil do černého Schovajsa. „Selhali jsme ve všech herních činnostech, propadli jsme zejména při bránění. Náš oslabený tým nedokázal zopakovat zodpovědný výkon z předešlého utkání, což je pro mě velkým zklamáním. Rival hrající na hranici obětavosti nás k ničemu nepustil a vyhrál zcela zaslouženě,“ konstatoval zdrcený trenér Vendryně Zdeněk Černek.

BRANKY: 8. 19., 24. Schovajsa, 1. Bednář, 67. Hanauer. Rozhodčí: Šujan, Jahoda, Tabášek. ŽK: Baránek – Baron, Chlebek. Poločas: 4:0.
VENDRYNĚ: Pecha – Kohut, Przyczko, Buzek, Dawid – Kotas, Byrtus, Martinčík, Mat. Hulboj – Baron (57. Szymczyk), Guznar (46. Chlebek). Trenér: Černek.

Ve šlágru kola fotbalisté Třince potřetí za sebou zvrátili nepříznivý vývoj, bodovali popáté v řadě a na vedoucí tandem FNL Opava-České Budějovice ztrácejí pouhý bod.

Fotbal | 02.10.2017 - 15:55

V derby na stadionu Vítkovic zaznamenali třinečtí fotbalisté třetí výhru na půdě soupeře (celkově pátou) a udrželi třetí místo v tabulce Fortuna národní ligy. V sobotu od 10.15 přivítají doma...

Fotbal | 25.09.2017 - 16:55

Před více než rokem po sedmé operaci kolene ukončil kariéru. Předčasně. Někdejší ligový a reprezentační útočník Michal Hubník o víkendu naskočil do mistrovského utkání. O návrat do vrcholového fotbalu...

Fotbal | 20.09.2017 - 23:40

Po hladkém vítězství v Ústí nad Labem se fotbalisté Třince vyšvihli na čtvrté místo tabulky Fortuna národní ligy.

Fotbal | 11.09.2017 - 14:11