Jablunkov
| 23. Květen 2016 - 23:07

Na podzim Jablunkov ztrapnil nováčka z Tošanovic sedmičkou, teď mu přidal dva kousky navíc.

JABLUNKOV – TOŠANOVICE 9:1

Diváci si přáli desítku, ale tu už jsme nestihli,“ poznamenal vedoucí jablunkovského mužstva Václav Zowada. Střídající Kostka zvýšil na 9:1 minutu před koncem, hattrickem se blýskli Szotkowski s Nieslaníkem. „Radim už ty góly potřeboval a Tomáš Nieslanik na ně má čuch. Mít v mužstvu více tak kvalitních hráčů, kteří navíc nikdy nic nevypustí, tak se u nás hraje divize. Jedna z Tomášových branek by mohla aspirovat na gól sezony – podíval se, kde stojí brankář a poté ho přehodil – míč se odrazil od tyče a skončil ve vinklu,“ popsal Zowada fotbalovou lahůdku. Spartak vedl po čtvrthodině hry už 3:0, po půli to bylo 6:0. „Soupeře jsme předčili ve všech herních činnostech, přehrávali jsme ho hlavně po stranách,“ zakončil Zowada.

BRANKY: 15., 17. a 35. Nieslaník, 32., 64. a 80. Szotkowski, 4. Gurecký, 39. Komár, 89. Kostka - 66. Judita. Poločas: 6:0.

JABLUNKOV: Kuřok – Buchta, M. Hudzieczek, Bulawa, Marek Sikora (46. Hrazdílek) – Komár, J. Hudzieczek (69. M. Kluz), Nieslaník, Gurecký (60. Michálek) – Szotkowski, Očadlík (60. Kostka). Trenér: S. Kluz.

Ve šlágru kola fotbalisté Třince potřetí za sebou zvrátili nepříznivý vývoj, bodovali popáté v řadě a na vedoucí tandem FNL Opava-České Budějovice ztrácejí pouhý bod.

Fotbal | 02.10.2017 - 15:55

V derby na stadionu Vítkovic zaznamenali třinečtí fotbalisté třetí výhru na půdě soupeře (celkově pátou) a udrželi třetí místo v tabulce Fortuna národní ligy. V sobotu od 10.15 přivítají doma...

Fotbal | 25.09.2017 - 16:55

Před více než rokem po sedmé operaci kolene ukončil kariéru. Předčasně. Někdejší ligový a reprezentační útočník Michal Hubník o víkendu naskočil do mistrovského utkání. O návrat do vrcholového fotbalu...

Fotbal | 20.09.2017 - 23:40

Po hladkém vítězství v Ústí nad Labem se fotbalisté Třince vyšvihli na čtvrté místo tabulky Fortuna národní ligy.

Fotbal | 11.09.2017 - 14:11