Fotbalisté Českého Těšína remizovali s Kobeřicemi

|
Český Těšín
| 11. Červen 2016 - 23:56

Fotbalisté Českého Těšína ztratili na domácím hřišti dva body, když jen remizovali s Kobeřicemi.

ČESKÝ TĚŠÍN – KOBEŘICE 2:2

Hosté šli do vedení po rychlé akci, ale stoper Rác do přestávky hlavou vyrovnal a po změně stran Fizek připravil o míč kapitána a získal svému týmu náskok. Hosté zvýšili obrátky a díky další rychlé akci vyrovnali na 2:2.

V prvním poločase jsme hráli dobře, jen jsme měli vyhrávat o více branek. Hosté nás zlobili rychlými kontry a po jednom takovém vyrovnali. Bylo to zasloužené, protože od šedesáté minuty byli lepší,“ konstatoval trenér Českého Těšína Richard Beneš.

BRANKY: 34. Rac, 48. Fizek – 31. a 75. Šimeček. Poločas: 1:1.

Č. TĚŠÍN: Kubalík – Bolek, Šlavka, Rac, S. Zogata (87. Rusek) – Konečný (80. Lojek), Sostřonek, I. Kantor (73. Kupczak), Hradečný – Mendrok (69, Kiška) – Fizek (62. Folwarczny). Trenér: Beneš.

Ve šlágru kola fotbalisté Třince potřetí za sebou zvrátili nepříznivý vývoj, bodovali popáté v řadě a na vedoucí tandem FNL Opava-České Budějovice ztrácejí pouhý bod.

Fotbal | 02.10.2017 - 15:55

V derby na stadionu Vítkovic zaznamenali třinečtí fotbalisté třetí výhru na půdě soupeře (celkově pátou) a udrželi třetí místo v tabulce Fortuna národní ligy. V sobotu od 10.15 přivítají doma...

Fotbal | 25.09.2017 - 16:55

Před více než rokem po sedmé operaci kolene ukončil kariéru. Předčasně. Někdejší ligový a reprezentační útočník Michal Hubník o víkendu naskočil do mistrovského utkání. O návrat do vrcholového fotbalu...

Fotbal | 20.09.2017 - 23:40

Po hladkém vítězství v Ústí nad Labem se fotbalisté Třince vyšvihli na čtvrté místo tabulky Fortuna národní ligy.

Fotbal | 11.09.2017 - 14:11