S hráči si to vyřídím, hřímal kouč Zbončák

|
Třinec
| 25. Červenec 2016 - 9:58

Po nečekaném propadáku s Karvinou byl trenér třineckých fotbalistů Martin Zbončák pořádně rozlícený. „Tohle si s hráči ještě vyřídím,“ pohrozil po zápase, v němž ligový nováček jeho tým znemožnil.

autor: Roman Baselides

Možná jste připustil, že Karviná v generálce zvítězí, nicméně potupnou porážku 0:4 jste jistě neočekával.

Jsem na hráče hodně zlý a naštvaný, když to řeknu slušně, už jsem jim to řekl i v kabině. Ještě si to s nimi vyřídím! U videa si rozebereme některé chyby jednotlivců, takové hrubky jako při prvním a druhém gólu, tolerovat nebudu! Hráči mě nepotěšili. Myslel jsem si, že se nám ta sestava už pomalu rýsuje, i když ještě zdaleka nevypadala tak, jakou nasadíme v prvním kole.

Po nepovedeném utkání s Karvinou změníte složení výchozí jedenáctky na pohárový zápas v Havířově?

Sestava určitě bude jiná, protože někteří kluci, kterým jsem dal důvěru, mě nepřesvědčili. Prohrát doma 0:4? To se nesmí stát, i když je to jen příprava. Vyvodím z toho důsledky, pro některé hráče budou nepříjemné, pocítí je.

Co vás nejvíce rozlítilo, konečný výsledek nebo herní projev?

Individuální chyby. V tisku je nikdy rozebírat nebudu, tohle si vyřídíme v kabině. Vyříkáme si to hodně důrazně, protože mě to opravdu naštvalo. Na naší straně bylo hodně podprůměrných výkonů, takhle se proti Karviné hrát nedá.

Více si přečtete v tištěném Horizontu.

Autor: 
BA

Další články - Fotbal

Ve šlágru kola fotbalisté Třince potřetí za sebou zvrátili nepříznivý vývoj, bodovali popáté v řadě a na vedoucí tandem FNL Opava-České Budějovice ztrácejí pouhý bod.

Fotbal | 02.10.2017 - 15:55

V derby na stadionu Vítkovic zaznamenali třinečtí fotbalisté třetí výhru na půdě soupeře (celkově pátou) a udrželi třetí místo v tabulce Fortuna národní ligy. V sobotu od 10.15 přivítají doma...

Fotbal | 25.09.2017 - 16:55

Před více než rokem po sedmé operaci kolene ukončil kariéru. Předčasně. Někdejší ligový a reprezentační útočník Michal Hubník o víkendu naskočil do mistrovského utkání. O návrat do vrcholového fotbalu...

Fotbal | 20.09.2017 - 23:40

Po hladkém vítězství v Ústí nad Labem se fotbalisté Třince vyšvihli na čtvrté místo tabulky Fortuna národní ligy.

Fotbal | 11.09.2017 - 14:11