Postup v poháru Třinci vystřelil Motyčka

|
Havířov
| 30. Červenec 2016 - 13:17

V domácím poháru (Mol Cup) fotbalisté Třince postoupili do druhého kola. Na stadionu divizního Havířova jim vystřelil výhru Motyčka sedm minut před koncem střetnutí.

MFK HAVÍŘOV – FK FOTBAL TŘINEC 1:2

Po celý zápas tempo hry udával druholigový favorit, nicméně v úvodním dějství si na domácího gólmana nepřišel. Po obrátce se mu to už podařilo - Janoščín odcentroval a Hošek dostal hlavou Třinecké do vedení. O patnáct minut později si na rohový kop hrajícího trenéra Havířova Matušoviče naskočil stoper Michalčák a hlavou vyrovnal. Ze vzduchu padl rovněž postupový gól Třince, nepřehlednou situaci ve vápně Havířova ukončila hlavička Motyčky po předchozím pokusu Hoška, který rovněž zakončoval hlavou.

BRANKY: 64. Michalčák – 49. Hošek, 83. Motyčka. Rozhodčí: Dubravský, ŽK: L. Skoupý, Matušovič. Diváci: 200. Poločas: 0:0.

HAVÍŘOV: Směták – Lisický, Michalčák, K. Skoupý, L. Skoupý – Omasta, Musiol, Matušovič, Zupko, Uher – Gomola (61. Rozsíval). Trenér: Matušovič.

TŘINEC: Paleček – Velner, Čelůstka, Bedecs (77. Reintam), Janoščín – Motyčka - Malcharek, Málek (68. Joukl), Ižvolt, Teplý (46. Janošík) - Hošek. Trenér: Zbončák.

Více si přečtete v tištěném Horizontu.

Ve šlágru kola fotbalisté Třince potřetí za sebou zvrátili nepříznivý vývoj, bodovali popáté v řadě a na vedoucí tandem FNL Opava-České Budějovice ztrácejí pouhý bod.

Fotbal | 02.10.2017 - 15:55

V derby na stadionu Vítkovic zaznamenali třinečtí fotbalisté třetí výhru na půdě soupeře (celkově pátou) a udrželi třetí místo v tabulce Fortuna národní ligy. V sobotu od 10.15 přivítají doma...

Fotbal | 25.09.2017 - 16:55

Před více než rokem po sedmé operaci kolene ukončil kariéru. Předčasně. Někdejší ligový a reprezentační útočník Michal Hubník o víkendu naskočil do mistrovského utkání. O návrat do vrcholového fotbalu...

Fotbal | 20.09.2017 - 23:40

Po hladkém vítězství v Ústí nad Labem se fotbalisté Třince vyšvihli na čtvrté místo tabulky Fortuna národní ligy.

Fotbal | 11.09.2017 - 14:11