Fotbalisté Třince prohráli s Českými Budějovicemi

|
| 6. Srpen 2016 - 23:51

Vstup do soutěžního ročníku 2016-2017 se fotbalistům druholigového Třince nezdařil. Před vlastními diváky podlehli Českým Budějovicím.

FK FOTBAL TŘINEC – SK DYNAMO ČESKÉ BUDĚJOVICE 0:2

Několik minut před koncem, když už se zdálo, že utkání spěje k bezbrankové remíze, orazítkovali Kalod s Táborským brankovou konstrukci (to stejné udělal v prvním dějství domácí Hošek) a vzápětí se jejich spolupráce přerodila ve vítěznou branku. Vyrovnání měl na kopačce Malcharek, pálil ale vedle. Kalod měl přesnější mušku, ve čtvrté minutě nastavení jeho celek ubránil poslední roh a on po rychlém výpadu uzavřel na konečných 0:2.

BRANKY: 87. a 90. Kalod. Rozhodčí: Adámková, ŽK: Joukl, Malcharek, Krišto – Funda. Poločas: 0:0.

TŘINEC: Paleček – Velner (56. Joukl), M. Čelůstka, Bedecs, Janoščín (85. Stříž) – Ižvolt, Málek (72. Malcharek), Motyčka, Krišto, Janošík – Hošek. Trenér: Zbončák.

Č. BUDĚJOVICE: Křížek – Klesa, Novák, Šourek, Funda – Čermák (84. Benát), Čavoš – Wermke (90. Vaněk), Táborský, Kadula (64. Pešek) – Kalod. Trenér: Horejš.

Více si přečtete v tištěném Horizontu.

Ve šlágru kola fotbalisté Třince potřetí za sebou zvrátili nepříznivý vývoj, bodovali popáté v řadě a na vedoucí tandem FNL Opava-České Budějovice ztrácejí pouhý bod.

Fotbal | 02.10.2017 - 15:55

V derby na stadionu Vítkovic zaznamenali třinečtí fotbalisté třetí výhru na půdě soupeře (celkově pátou) a udrželi třetí místo v tabulce Fortuna národní ligy. V sobotu od 10.15 přivítají doma...

Fotbal | 25.09.2017 - 16:55

Před více než rokem po sedmé operaci kolene ukončil kariéru. Předčasně. Někdejší ligový a reprezentační útočník Michal Hubník o víkendu naskočil do mistrovského utkání. O návrat do vrcholového fotbalu...

Fotbal | 20.09.2017 - 23:40

Po hladkém vítězství v Ústí nad Labem se fotbalisté Třince vyšvihli na čtvrté místo tabulky Fortuna národní ligy.

Fotbal | 11.09.2017 - 14:11