Schází mi žena a moře, přiznal Krišto

|
Třinec
| 23. Srpen 2016 - 23:21

Premiérové trefy v dresu Třince se chorvatský záložník Darijo Krišto dočkal už ve třetím kole, na prvním vítězství svého celku si ještě bude muset počkat. „Dostat doma čtyři góly, to se nesmí stát,“ láteřil po utkání se Žižkovem.

autor: Roman Baselides

Se Žižkovem jste vedli o dva góly, ale později dokonce prohrávali. Je podle vás remíza spravedlivá?

Z našeho pohledu je to jednoznačně ztráta dvou bodů. Po poločase vedeme 2:0, později 3:1 a pak prohráváme 3:4. Nevím, co k tomu říct. Netuším, kde je problém, zda někde v našich hlavách, nebo nám jen schází koncentrace. Zkušené mužstvo se spoustou ostřílených hráčů si nechá za poločas nastřílet čtyři góly, tomu opravdu nerozumím. V závěru jsme zabojovali, mohli jsme strhnout vítězství na svou stranu, ale něco takového se prostě nesmí stát. Já osobně ve své kariéře takové utkání ještě nezažil.

S Českými Budějovicemi jste dostali dva góly v samém závěru, tentokrát jste inkasovali hned po návratu z kabin.
Je to nekoncentrace celého mužstva, ne pouze obránců. Začíná to už vpředu, jedna chyba, pak druhá a už to je. Zodpovědnost padá na celé mužstvo brankářem počínaje a útočníky konče.

Ze svého premiérového zásahu v dresu Třince, který znamenal vyrovnání na 4:4, příliš tak nadšený nejste?

Z gólu po výborné přihrávce radost samozřejmě mám, ale byl bych mnohem raději, kdybych se netrefil a měli bychom první tři body.

Více si přečtete v tištěném Horizontu.

Autor: 
BA

Další články - Fotbal

Ve šlágru kola fotbalisté Třince potřetí za sebou zvrátili nepříznivý vývoj, bodovali popáté v řadě a na vedoucí tandem FNL Opava-České Budějovice ztrácejí pouhý bod.

Fotbal | 02.10.2017 - 15:55

V derby na stadionu Vítkovic zaznamenali třinečtí fotbalisté třetí výhru na půdě soupeře (celkově pátou) a udrželi třetí místo v tabulce Fortuna národní ligy. V sobotu od 10.15 přivítají doma...

Fotbal | 25.09.2017 - 16:55

Před více než rokem po sedmé operaci kolene ukončil kariéru. Předčasně. Někdejší ligový a reprezentační útočník Michal Hubník o víkendu naskočil do mistrovského utkání. O návrat do vrcholového fotbalu...

Fotbal | 20.09.2017 - 23:40

Po hladkém vítězství v Ústí nad Labem se fotbalisté Třince vyšvihli na čtvrté místo tabulky Fortuna národní ligy.

Fotbal | 11.09.2017 - 14:11