Černá série Třince v Táborsku neskončila

|
| 31. Srpen 2016 - 22:47

Černá série třineckých fotbalistů v Táborsku pokračuje, prohráli tam už pošesté v řadě. Na půdě neoblíbeného soupeře si bodově nepolepšili, po čtyřech kolech zůstávají na jediném bodu.

FC MAS TÁBORSKO - FK FOTBAL TŘINEC 3:2

Úvodní dvě šance ukazatel skóre nerozpohybovaly – Mrázkovu střelu Paleček vykopl na tyč a jeho protějšek Toma vychytal unikajícího Hoška. Zanedlouho Paleček opět zakročil proti Mrázkovi, ale na prudkou ránu Traoreho k tyči už byl krátký – 1:0. Po střele Cikua podruhé zvonila tyč třinecké brány, po hlavičce Džafiće se už míč třepetal v síti – 2:0. Důležitý moment přišel v závěrečné minutě úvodního dějství – Mrázek zahrál v pokutovém území rukou a z následné penalty dal Bedecs kontaktní branku – 2:1. Přibližně po šedesáti minutách hry se Třinečtí dopustili neodpustitelného kiksu, za který je výstavní dělovkou nemilosrdně potrestal Traore – 3:1. Hosté se však nesložili, kapitán Motyčka po rohovém kopu hlavou snížil na 3:2, ale domácí si už tři body pohlídali.

BRANKY: 32. a 68. Traore, 42. Džafić – 45. Bedecs z pen., 82. Motyčka. Rozhodčí: Severýn – Melichar, Myška. ŽK: Kalvach, Mrázek, Traore – Ižvolt, Motyčka. ČK: 90. Traoré (Táborsko). Diváci: 516. Poločas: 2:1.

TŘINEC: Paleček – Vengřinek, Bedecs, Čelůstka, Janoščín – Ižvolt (69. Málek), Krišto (84. Teplý), Motyčka, Janošík (61. Stříž) – Malcharek, Hošek. Trenér: Zbončák.

Ve šlágru kola fotbalisté Třince potřetí za sebou zvrátili nepříznivý vývoj, bodovali popáté v řadě a na vedoucí tandem FNL Opava-České Budějovice ztrácejí pouhý bod.

Fotbal | 02.10.2017 - 15:55

V derby na stadionu Vítkovic zaznamenali třinečtí fotbalisté třetí výhru na půdě soupeře (celkově pátou) a udrželi třetí místo v tabulce Fortuna národní ligy. V sobotu od 10.15 přivítají doma...

Fotbal | 25.09.2017 - 16:55

Před více než rokem po sedmé operaci kolene ukončil kariéru. Předčasně. Někdejší ligový a reprezentační útočník Michal Hubník o víkendu naskočil do mistrovského utkání. O návrat do vrcholového fotbalu...

Fotbal | 20.09.2017 - 23:40

Po hladkém vítězství v Ústí nad Labem se fotbalisté Třince vyšvihli na čtvrté místo tabulky Fortuna národní ligy.

Fotbal | 11.09.2017 - 14:11