První výhra. Fotbalisté Třince zdolali Vítkovice

| 4. Září 2016 - 23:41

Na první vítězství v letošním ročníku FNL si Třinec musel počkat až do pátého kola. V derby složil nováčka z Vítkovic.

FK FOTBAL TŘINEC - MFK VÍTKOVICE 2:1

"Výborně jsme odehráli prvních dvacet minut, dali jsme dva góly a potom se něco stalo. Nevím proč se kluci začali klepat, máme v týmu dost zkušených hráčů. Vítkovicím nefungovala řada, proto to řešili jednoduše nakopávanými balóny. Pak to bylo pouze o tom, kdo vyhraje hlavičku a dojde si pro odražený balón. Dlouho jsme si nevěděli s touto hrou poradit. Jsem šťastný za tři body, ale náš výkon od 20. minuty nebyl dobrý. Vítězství jsme i díky výbornému Palečkovi ubojovali. Měli jsme štěstí, protože hosté měli ve druhé půli šance. Byly to nervy do poslední chvíle, ale děkuji klukům, že to udrželi a získali jsme tři body," řekl trenér třineckých fotbalistů Martin Zbončák.

BRANKY: 16. Bedecs, 18. Malcharek - 38. Vaněk. Rozhodčí: Mrázek. ŽK: Hošek, Málek, Janoščín - Mikula, Mišinský. Diváci: 730. Poločas: 2:1.

TŘINEC: Paleček - Vengřinek, Čelůstka, Bedecs, Janoščín - Ižvolt, Motyčka, Krišto (87. Avdič), Stříž - Malcharek (64. Málek), Hošek (70. Dedič). Trenér: Zbončák.

VÍTKOVICE: Kostolanský - Cverna, Mikula, Coufal, Prajza - Fiala (46. Demeter), Vaněk, Hlavsa (46. Texl) - Mišinský, Kraut (70. Jurča) - Kovařík. Trenér: West.

Ve šlágru kola fotbalisté Třince potřetí za sebou zvrátili nepříznivý vývoj, bodovali popáté v řadě a na vedoucí tandem FNL Opava-České Budějovice ztrácejí pouhý bod.

Fotbal | 02.10.2017 - 15:55

V derby na stadionu Vítkovic zaznamenali třinečtí fotbalisté třetí výhru na půdě soupeře (celkově pátou) a udrželi třetí místo v tabulce Fortuna národní ligy. V sobotu od 10.15 přivítají doma...

Fotbal | 25.09.2017 - 16:55

Před více než rokem po sedmé operaci kolene ukončil kariéru. Předčasně. Někdejší ligový a reprezentační útočník Michal Hubník o víkendu naskočil do mistrovského utkání. O návrat do vrcholového fotbalu...

Fotbal | 20.09.2017 - 23:40

Po hladkém vítězství v Ústí nad Labem se fotbalisté Třince vyšvihli na čtvrté místo tabulky Fortuna národní ligy.

Fotbal | 11.09.2017 - 14:11