|
| 10. Září 2016 - 23:54

Třinečtí fotbalisté nezvládli první poločas, exligové Olomouci podlehli 1:2.

FK FOTBAL TŘINEC - SK SIGMA OLOMOUC 1:2

"Věděli jsme o obrovské síle Olomouce, přesto jsme si s ní neporadili. Prokázala se už v první půli, kdy Olomouc byla značně lepší. My jsme naopak byli všude pozdě, málo jsme běhali a pozdě přistupovali k hráčům. Můžeme být rádi, že poločas neskončil 0:3 nebo 0:4, protože šance tam byly, ale podržel nás vynikající Paleček. O přestávce jsme si v kabině něco řekli. Chtěli jsme dát co nejdříve kontaktní gól a zdůrazňoval jsem, že je to pořád otevřené. Gól jsme dali a do poslední chvíle nebylo o výsledku rozhodnuto. Fotbal to byl nahoru a dolů a v tom vedru, které bylo, musím klukům samozřejmě poděkovat za to, jak se vydali v druhém poločase, protože opravdu šli na krev. Bylo to pro ně opravdu náročné. Bohužel v 92. minutě Tobiáš měl na noze gól a nedal. Takový je fotbal. Jsme samozřejmě zklamaní, protože je to další domácí ztráta,"nezastíral trenér Třince Martin Zbončák.

BRANKY: 26. a 40. Plšek. Rozhodčí: Váňa, ŽK: Janoščín, Hošek, Motyčka – Chorý. Diváci: 833. Poločas: 0:2.

TŘINEC: Paleček – Vengřinek, Bedecs (30. Avdić), Čelůstka, Janoščín – Motyčka – Joukl (76. Dedič), Ižvolt, Málek (70. Tobiáš), Stříž – Hošek. Trenér: Zbončák.

Více si přečtete v tištěném Horizontu.

Ve šlágru kola fotbalisté Třince potřetí za sebou zvrátili nepříznivý vývoj, bodovali popáté v řadě a na vedoucí tandem FNL Opava-České Budějovice ztrácejí pouhý bod.

Fotbal | 02.10.2017 - 15:55

V derby na stadionu Vítkovic zaznamenali třinečtí fotbalisté třetí výhru na půdě soupeře (celkově pátou) a udrželi třetí místo v tabulce Fortuna národní ligy. V sobotu od 10.15 přivítají doma...

Fotbal | 25.09.2017 - 16:55

Před více než rokem po sedmé operaci kolene ukončil kariéru. Předčasně. Někdejší ligový a reprezentační útočník Michal Hubník o víkendu naskočil do mistrovského utkání. O návrat do vrcholového fotbalu...

Fotbal | 20.09.2017 - 23:40

Po hladkém vítězství v Ústí nad Labem se fotbalisté Třince vyšvihli na čtvrté místo tabulky Fortuna národní ligy.

Fotbal | 11.09.2017 - 14:11