Třinečtí fotbalisté poprvé bodovali ve Varnsdorfu

|
| 19. Září 2016 - 22:19

Každá série jednou skončí. Martin Zbončák se stal prvním trenérem, pod jehož vedením třinečtí fotbalisté zabodovali ve Varnsdorfu. Přestože dvakrát vedli, ze Šluknovského výběžku si odvezli bod za remízu.

FK VARNSDORF - FK FOTBAL TŘINEC 2:2

Plichta ve Varnsdorfu, kde Třinec vůbec poprvé dosáhl na bod, posunula mužstvo kouče Martina Zbončáka na třinácté místo druholigové tabulky. „S remízou jsme nakonec spokojení, protože jsme sem jeli v nelehké situaci. Bodů jsme měli málo a věděli jsme o pohodě, ve které byl Varnsdorf, protože už má nahráno dost bodů. Ve Varnsdorfu jsme nikdy nebodovali. Dostali jsme gól v 84. minutě, což samozřejmě mrzí, ale v naší situaci za bod musíme být rádi,“ potvrdil trenér Slezanů Martin Zbončák.

BRANKY: 64. a 86. Jakubov – 12. vlastní Zbrožek, 79. Ižvolt. Rozhodčí: Dubravský, ŽK: Fotr – Krišto, Ižvolt, Stříž, Avdić. Diváci: 555. Poločas: 0:1.

TŘINEC: Paleček – Vengřinek, Avdić, Reintam, Čelůstka, Janoščín – Ižvolt, Krišto (82. Samiec), Tobiáš (46. Málek), Stříž – Dedič. Trenér: Zbončák.

Více si přečtete v tištěném Horizontu.

Ve šlágru kola fotbalisté Třince potřetí za sebou zvrátili nepříznivý vývoj, bodovali popáté v řadě a na vedoucí tandem FNL Opava-České Budějovice ztrácejí pouhý bod.

Fotbal | 02.10.2017 - 15:55

V derby na stadionu Vítkovic zaznamenali třinečtí fotbalisté třetí výhru na půdě soupeře (celkově pátou) a udrželi třetí místo v tabulce Fortuna národní ligy. V sobotu od 10.15 přivítají doma...

Fotbal | 25.09.2017 - 16:55

Před více než rokem po sedmé operaci kolene ukončil kariéru. Předčasně. Někdejší ligový a reprezentační útočník Michal Hubník o víkendu naskočil do mistrovského utkání. O návrat do vrcholového fotbalu...

Fotbal | 20.09.2017 - 23:40

Po hladkém vítězství v Ústí nad Labem se fotbalisté Třince vyšvihli na čtvrté místo tabulky Fortuna národní ligy.

Fotbal | 11.09.2017 - 14:11