Paskvil. Třinec nestačil na Ústí

|
| 24. Září 2016 - 23:45

Fotbalisté Třince prohráli po zcela tristním výkonu s Ústím nad Labem a klesli na patnáctou příčku.

FK FOTBAL TŘINEC – FK ÚSTÍ NAD LABEM 0:2

"Soupeř měl šanci hned v první minutě a ve čtvrté jsme dostali gól. Přitom jsme znovu hráli na pět obránců, opravdu to nechápu. Druhý gól, kdy střelu tečoval Avdić, byl smolný a úplně nás psychicky položil, hráči rezignovali. Byl to ostudný výkon, za něco takového jsme si body nezasloužili. Dnes jsme na to prostě neměli, před bránou jsme vůbec nebyli nebezpeční," řekl generální manažer Fotbalu Třinec Karel Kula.

BRANKY: 4. Pouček, 56. Výborný. Rozhodčí: Julínek. ŽK: Dedič, Čelůstka, Motyčka, Janoščín – Kateřiňák, Martykán. Diváci: 305. Poločas: 0:1.

TŘINEC: Paleček – Vengřinek, Bedecs (46. Hošek), Čelůstka, Avdić, Stříž – Ižvolt, Málek (46. Malcharek), Krišto (66. Motyčka), Janoščín – Dedič. Trenéři: Zbončák a Vašek.

ÚSTÍ: Tvrdoň – Zeman, Peterka, Vaněk (61. Zukič), Šnirc – Kateřiňák, Martykán – Moulis, Výborný, Jindráček (84. Pícha) – Pouček (90. Procházka). Trenér: Skála.

Více si přečtete v tištěném Horizontu.

Ve šlágru kola fotbalisté Třince potřetí za sebou zvrátili nepříznivý vývoj, bodovali popáté v řadě a na vedoucí tandem FNL Opava-České Budějovice ztrácejí pouhý bod.

Fotbal | 02.10.2017 - 15:55

V derby na stadionu Vítkovic zaznamenali třinečtí fotbalisté třetí výhru na půdě soupeře (celkově pátou) a udrželi třetí místo v tabulce Fortuna národní ligy. V sobotu od 10.15 přivítají doma...

Fotbal | 25.09.2017 - 16:55

Před více než rokem po sedmé operaci kolene ukončil kariéru. Předčasně. Někdejší ligový a reprezentační útočník Michal Hubník o víkendu naskočil do mistrovského utkání. O návrat do vrcholového fotbalu...

Fotbal | 20.09.2017 - 23:40

Po hladkém vítězství v Ústí nad Labem se fotbalisté Třince vyšvihli na čtvrté místo tabulky Fortuna národní ligy.

Fotbal | 11.09.2017 - 14:11