Paleček chytil penaltu, Třinec remizoval

|
| 3. Říjen 2016 - 15:01

Nové koště zametlo celkem slušně. Ve své obnovené premiéře na lavičce Třince trenér Jiří Neček získal bod ve Znojmě a jeho nový tým opustil předposlední příčku.

1. SC ZNOJMO FK - FK FOTBAL TŘINEC 2:2

Na stadionu protivníka Třinečtí bodovali podruhé za sebou, stejně jako ve Varnsdorfu uhráli remízu 2:2. Zvládl to bez vykartované dvojice Janoščín – Motyčka i bez stoperů Čelůstky s Bedecsem, které trenér Neček poslal do hry až v průběhu střetnutí. Příležitost naopak dostal Joukl a chytil ji za pačesy – naběhl si na Ižvoltovu přihrávku a přehodil brankáře Dolečka. Než se domácí vzpamatovali, Dedič přenesl hru na Stříže a ten tvrdou ránou napálil míč přesně k tyči. Zaskočeným Jihomoravanům se podařilo snížit ještě do přestávky – na Helískův centr z pravé strany si naběhl Bartolomeu. Stejný fotbalista ve druhém poločase uklidil do sítě míč po střele Nepožitka, kterou Paleček vyrazil. Velmi dobrý výkon gólman Třince podpořil úspěšným zákrokem proti penaltě Njireho. V sobotu dopoledne Třinec od 10.15 hodin na svém pažitu přivítá Sokolov.

BRANKY: 36. a 58. Bartolomeu – 30. Joukl, 33. Stříž. Rozhodčí: Mikyska. ŽK: Čelůstka, Dedič, Hošek. Diváci: 950. Poločas: 1:2.

TŘINEC: Paleček – Vengřinek, Avdić, Reintam, Hloch – Ižvolt, Krišto, Stříž – Malcharek (81. Hošek), Dedič (90. Bedecs), Joukl (61. Čelůstka). Trenér: Neček.

Více si přečtete v tištěném Horizontu.

Ve šlágru kola fotbalisté Třince potřetí za sebou zvrátili nepříznivý vývoj, bodovali popáté v řadě a na vedoucí tandem FNL Opava-České Budějovice ztrácejí pouhý bod.

Fotbal | 02.10.2017 - 15:55

V derby na stadionu Vítkovic zaznamenali třinečtí fotbalisté třetí výhru na půdě soupeře (celkově pátou) a udrželi třetí místo v tabulce Fortuna národní ligy. V sobotu od 10.15 přivítají doma...

Fotbal | 25.09.2017 - 16:55

Před více než rokem po sedmé operaci kolene ukončil kariéru. Předčasně. Někdejší ligový a reprezentační útočník Michal Hubník o víkendu naskočil do mistrovského utkání. O návrat do vrcholového fotbalu...

Fotbal | 20.09.2017 - 23:40

Po hladkém vítězství v Ústí nad Labem se fotbalisté Třince vyšvihli na čtvrté místo tabulky Fortuna národní ligy.

Fotbal | 11.09.2017 - 14:11