Český Těšín
| 5. Říjen 2016 - 23:17

Fotbalisté Českého Těšína si na svém stadionu poradili s Dětmarovicemi.

ČESKÝ TĚŠÍN – DĚTMAROVICE 3:0

Zpočátku vyvíjeli větší aktivitu hosté, míč měli na svých kopačkách častěji, ale proti pozorně bránícím domácím, kteří zpočátku hráli spíše zezadu, se neprosadili. Udeřilo na druhé straně, Kempný si dal vlastní branku a za dalších dvacet minut skóroval Konečný. Než se zaskočení hosté vzpamatovali, Michalisko vyslal na zteč Lojka a ten zvýšil na 3:0. Po změně stran Dětmarovice vrhly všechny síly do útoku a domácí mohli útočit do otevřené obrany. Vedení nenavýšili, dvě šance spálil Zogata a po jedné Hradečný s Lojkem, který zblízka zalomcoval břevnem. Brankovou konstrukci trefili také hosté.

Naše první dva góly byly takové ušmudlané, třetí byl hezký. Ve druhém poločase jsme neproměnili ani ty nejvyloženější příležitosti, jinak by byl výsledek pro hosty krutý,“ řekl trenér vítězného týmu Richard Beneš. Dopolední utkání bylo na dvacet minut přerušeno poté, co z tribuny spadl několikaletý chlapeček. Nejdříve byl v péči domácího záložníka Ivo Kantora, který je lékařem, později na stadion dorazil sanitní vůz, ale nakonec hocha převezl vrtulník do Fakultní nemocnice v Ostravě.

BRANKY: 10. Kempný vlastní, 31. Konečný, 34. Lojek. Poločas: 3:0.

Č. TĚŠÍN: Gradek – Bolek, Kupczak, Rac, Popelka – Konečný (90+12. Malyjurek), Sostřonek, I. Kantor (90+17. Szkutek ml.), S. Zogata (70. J. Zogata) – Michalisko (57. Hradečný) – Lojek (57. Fizek). Trenér: Beneš.

Ve šlágru kola fotbalisté Třince potřetí za sebou zvrátili nepříznivý vývoj, bodovali popáté v řadě a na vedoucí tandem FNL Opava-České Budějovice ztrácejí pouhý bod.

Fotbal | 02.10.2017 - 15:55

V derby na stadionu Vítkovic zaznamenali třinečtí fotbalisté třetí výhru na půdě soupeře (celkově pátou) a udrželi třetí místo v tabulce Fortuna národní ligy. V sobotu od 10.15 přivítají doma...

Fotbal | 25.09.2017 - 16:55

Před více než rokem po sedmé operaci kolene ukončil kariéru. Předčasně. Někdejší ligový a reprezentační útočník Michal Hubník o víkendu naskočil do mistrovského utkání. O návrat do vrcholového fotbalu...

Fotbal | 20.09.2017 - 23:40

Po hladkém vítězství v Ústí nad Labem se fotbalisté Třince vyšvihli na čtvrté místo tabulky Fortuna národní ligy.

Fotbal | 11.09.2017 - 14:11