Oceláři otočili zápas v Litvínově

|
| 11. Prosinec 2016 - 21:04

Ačkoli po pětadvaceti minutách Oceláři v Litvínově prohrávali 3:0, vývoj zvrátili a v prodloužení vyhráli 3:4.

HC VERVA LITVÍNOV – HC OCELÁŘI TŘINEC 3:4

Hokejisté Litvínova prohráli s Třincem 3:4 v prodloužení a skončila tak jejich dvanáctizápasová série bez porážky na domácím ledě. Litvínov tak doma prohrál poprvé od 16. září a premiérově v sezóně prohrál utkání, ve kterém musel absolvovat prodloužení nebo samostatné nájezdy.

Jeli jsme na led týmu, který v současnosti doma hraje asi nejlepší hokej. Připravovali jsme se na to, bohužel jsme v první půlce zápasu, v prvních 25 minutách, udělali několik zbytečných faulů a domácí v přesilovkách trestali. Musím pochválit tým za to, jaký ukázal charakter, zápas dokázal otočit a vyhrát za dva body. To je pro nás strašně cenné. Teď se těšíme na pauzu,“ řekl třinecký asistent trenéra René Mucha.

BRANKY A NAHRÁVKY: 13. M. Hanzl (R. Hanzl), 21. V. Hübl (Kubát, Gula), 25. R. Hanzl (M. Hanzl, T. Pavelka) - 31. M. Doudera (Hrňa, Irgl), 39. Kreps (Irgl), 42. Kane (Adamský, Nosek), 65. Kreps (Rákos). Rozhodčí: Hradil, Svoboda.  Vyloučení: 5:5. Využití: 2:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 5285. Třetiny: 1:0, 2:2, 0:1 – 0:1.

LITVÍNOV: Janus - Gula, Kubát, T. Pavelka, Sörvik, F. Pavlík, Z. Sklenička, Kokeš - Gerhát, V. Hübl, Lukeš - M. Hanzl, R. Hanzl, J. Černý - M. Hořava, Šimeček, Trávníček - Dufek, Válek, Jurčík. Trenéři: Rulík, D. Stránský a Šlégr.

TŘINEC: Hrubec – Roth, Linhart, Krajíček, Hrabal, Nosek, M. Doudera – Hrňa, Marosz, J. Petružálek – Irgl, Kane, Adamský – Dravecký, Kreps, Rákos – M. Růžička, Špirko, J. Sýkora. Trenér: Kýhos

Ve šlágru kola fotbalisté Třince potřetí za sebou zvrátili nepříznivý vývoj, bodovali popáté v řadě a na vedoucí tandem FNL Opava-České Budějovice ztrácejí pouhý bod.

Fotbal | 02.10.2017 - 15:55

V derby na stadionu Vítkovic zaznamenali třinečtí fotbalisté třetí výhru na půdě soupeře (celkově pátou) a udrželi třetí místo v tabulce Fortuna národní ligy. V sobotu od 10.15 přivítají doma...

Fotbal | 25.09.2017 - 16:55

Před více než rokem po sedmé operaci kolene ukončil kariéru. Předčasně. Někdejší ligový a reprezentační útočník Michal Hubník o víkendu naskočil do mistrovského utkání. O návrat do vrcholového fotbalu...

Fotbal | 20.09.2017 - 23:40

Po hladkém vítězství v Ústí nad Labem se fotbalisté Třince vyšvihli na čtvrté místo tabulky Fortuna národní ligy.

Fotbal | 11.09.2017 - 14:11