Ocenění. Třinecký Neček se stal trenérem listopadu

|
Třinec
| 13. Prosinec 2016 - 23:49

Výtečně zvládli závěr podzimu fotbalisté Třince. V posledních třech utkáních uhráli sedm z devíti možných bodů, dokonce smázli Baník. Jejich kouč Jiří Neček se stal trenérem listopadu.  

autor: Roman Baselides

Zástupci Fortuna národní ligy vás vyhlásili trenérem listopadu. Jaké jsou Vaše první pocity po zisku tohoto ocenění?

Mé pocity jsou takové normální, upřímné. Samozřejmě jsem rád, ale je to také zásluha celého realizačního týmu a hlavně manšaftu, který byl dobře připravený. Myslím si, že ten závěr jsme zvládli výborně, a proto asi tohle vzniklo.

Tušil jste předem, že byste mohl tuto cenu získat?

Přiznám se, že vůbec ne, ani jsem o tom nepřemýšlel.

Kdo má na vašem ocenění největší podíl?

Jak jsem řekl – myslím si, že je to zásluha všech, neberu to jenom na sebe. Je to podíl celého manšaftu a také realizačního týmu, na ten bych nerad zapomněl. Od Benyho (Vomáčka), přes Lubu (Adler), počítám samozřejmě head avatara (Bruk – trenér brankářů), maséra a doktora.

Více si přečtete v tištěném Horizontu.

Autor: 
RED

Další články - Fotbal

Ve šlágru kola fotbalisté Třince potřetí za sebou zvrátili nepříznivý vývoj, bodovali popáté v řadě a na vedoucí tandem FNL Opava-České Budějovice ztrácejí pouhý bod.

Fotbal | 02.10.2017 - 15:55

V derby na stadionu Vítkovic zaznamenali třinečtí fotbalisté třetí výhru na půdě soupeře (celkově pátou) a udrželi třetí místo v tabulce Fortuna národní ligy. V sobotu od 10.15 přivítají doma...

Fotbal | 25.09.2017 - 16:55

Před více než rokem po sedmé operaci kolene ukončil kariéru. Předčasně. Někdejší ligový a reprezentační útočník Michal Hubník o víkendu naskočil do mistrovského utkání. O návrat do vrcholového fotbalu...

Fotbal | 20.09.2017 - 23:40

Po hladkém vítězství v Ústí nad Labem se fotbalisté Třince vyšvihli na čtvrté místo tabulky Fortuna národní ligy.

Fotbal | 11.09.2017 - 14:11