|
| 26. Leden 2017 - 23:16

Pět nula. Ve třetím přípravném měření sil fotbalisté druholigového Třince deklasovali třetiligový Hlučín.

FK FOTBAL TŘINEC – FC HLUČÍN 5:0

Hosté odolávali dvacet minut, pak se zásluhou Hoška prosadil favorit. Po třiceti minutách zvýšil na 2:0 kapitán Krišto a ve druhém dějství se dvakrát prosadil levá záložník Janošík. Na konečných 5:0 upravil Vávra, který přišel na zkoušku z Brna. V sobotu od 10.30 hodin fotbalisty Třince prověří Baník Ostrava, který v posledním přípravném duelu sestřelil prvoligovou Karvinou 5:0.

BRANKY: 53. a 81. Janošík, 22. Hošek, 31. Krišto, 86. Vávra. Rozhodčí: Dubravský. ŽK: Avdič.  Diváci: 40. Poločas: 2:0.

TŘINEC: Paleček – Benetka (46. Chloň), Avdič, Reintam, Čelůstka (46. Bedecs), Janoščín (46. Stříž) – Ižvolt, Krišto (46. Vávra), Motyčka (46. Samiec), Janošík – Hošek (46. Joukl). Trenér: Neček.

HLUČÍN: Hampel (67. Chvěja) – Lukáš (46. Galvas), Heinik, Mac (46. Krejčí), Žižka – Hudeczek (46. Massaniec) – Fojtík (46. Štefek), Málek (67. Wojnar), Foltyn, Dostál – Jančík (46. Bernatík). Trenér: Valachovič.

Ve šlágru kola fotbalisté Třince potřetí za sebou zvrátili nepříznivý vývoj, bodovali popáté v řadě a na vedoucí tandem FNL Opava-České Budějovice ztrácejí pouhý bod.

Fotbal | 02.10.2017 - 15:55

V derby na stadionu Vítkovic zaznamenali třinečtí fotbalisté třetí výhru na půdě soupeře (celkově pátou) a udrželi třetí místo v tabulce Fortuna národní ligy. V sobotu od 10.15 přivítají doma...

Fotbal | 25.09.2017 - 16:55

Před více než rokem po sedmé operaci kolene ukončil kariéru. Předčasně. Někdejší ligový a reprezentační útočník Michal Hubník o víkendu naskočil do mistrovského utkání. O návrat do vrcholového fotbalu...

Fotbal | 20.09.2017 - 23:40

Po hladkém vítězství v Ústí nad Labem se fotbalisté Třince vyšvihli na čtvrté místo tabulky Fortuna národní ligy.

Fotbal | 11.09.2017 - 14:11