Výtečně! Fotbalisté Třince deklasovali Varnsdorf

|
| 8. Duben 2017 - 23:57

Joukl otevřel skóre ve druhé minutě, Dedič se zaskvěl hattrickem a nakonec z toho bylo hladké vítězství Třince nad Varnsdorfem v poměru 4:0.

FK FOTBAL TŘINEC – FK VARNSDORF 4:0

Třinecké fotbalisty dostal na koně rychlý gól Joukla, jemuž nahrál Dedič. Vzápětí si vytáhlý útočník naběhl na centr Stříže a hlavou zvýšil na 2:0, posléze se prosadil po samostatné akci a po hodině hry zparalyzoval snahu Severočechů čtvrtou brankou po nákopu Benetky.

Byl to můj první hattrick mezi muži, tři góly jsem vstřelil naposledy někdy v dorostu. Jistě mě to bude něco stát, ale to mi v pondělí sdělí náš pokladník Čelda (Čelůstka),“ řekl René Dedič, hvězda utkání.

BRANKY: 16., 37. a 64. Dedič, 2. Joukl. Rozhodčí: Berka, ŽK: Dordič. Diváci: 325. Poločas: 3:0.

TŘINEC: Paleček – Benetka, Čelůstka, Reintam, Janoščín – Motyčka (69. Ižvolt), Krišto – Joukl (71. Vávra), Šumbera (80. Hošek), Stříž – Dedič. Trenér: Neček.

VARNSDORF: Porcal – Zbrožek, Neuberg, Lischka – Cennerazzo (46. Novotný), Bláha, Daníček, Knejzlík – Dordič (76. Bílek), Kozma (46. Švantner), Durděvič. Trenér: Frťala.

Více si přečtete v tištěném Horizontu.

Ve šlágru kola fotbalisté Třince potřetí za sebou zvrátili nepříznivý vývoj, bodovali popáté v řadě a na vedoucí tandem FNL Opava-České Budějovice ztrácejí pouhý bod.

Fotbal | 02.10.2017 - 15:55

V derby na stadionu Vítkovic zaznamenali třinečtí fotbalisté třetí výhru na půdě soupeře (celkově pátou) a udrželi třetí místo v tabulce Fortuna národní ligy. V sobotu od 10.15 přivítají doma...

Fotbal | 25.09.2017 - 16:55

Před více než rokem po sedmé operaci kolene ukončil kariéru. Předčasně. Někdejší ligový a reprezentační útočník Michal Hubník o víkendu naskočil do mistrovského utkání. O návrat do vrcholového fotbalu...

Fotbal | 20.09.2017 - 23:40

Po hladkém vítězství v Ústí nad Labem se fotbalisté Třince vyšvihli na čtvrté místo tabulky Fortuna národní ligy.

Fotbal | 11.09.2017 - 14:11