Dedič: Hattrick? Naposledy v dorostu

|
Třinec
| 10. Duben 2017 - 23:50

Doteď střelecky mlčel. V důležitém klání s Varnsdorfem 23letý útočník Třince René Dedič mířil do černého hned třikrát a zaznamenal tak premiérový hattrick v dospělém fotbale. 

autor: Roman Baselides

V dresu Třince jste zkompletoval hattrick vůbec poprvé. Vzpomenete si, kdy jste dal naposledy tři góly?

Ještě když jsem hrál za béčko Žiliny, byly zápasy, kdy jsem dával pravidelně gól nebo dva, ale na hattrick si teda pěkně dlouho nevzpomínám. V žilinském dorostu ano, ale v dospělém fotbale je to první hattrick.

Jsou to vaše první tři trefy v sezoně, doposud jste se střelecky neprosadil. 

Snažím se přistupovat k tréninkům a zápasům maximálně poctivě a věřil jsem, že nějaký ten gól dám. Ale takovou explozi jsem samozřejmě nečekal. Jsem rád, že jsem takto mohl pomoct a že jsme vyhráli.

Na kolik vás vůbec hattrick přijde?

Pokladníkem je Čelda (Marek Čelůstka) Přesně nevím, jak to tam má, ale v pondělí mi jistě vystaví účet. Určitě to budou peníze, ale nebyl by problém zajistit i nějaké občerstvení do šatny. To už je ale otázka na trenéry, jestli to dovolí, protože hrajeme už v pátek.

Více si přečtete v tištěném Horizontu.

Autor: 
BA

Další články - Fotbal

Ve šlágru kola fotbalisté Třince potřetí za sebou zvrátili nepříznivý vývoj, bodovali popáté v řadě a na vedoucí tandem FNL Opava-České Budějovice ztrácejí pouhý bod.

Fotbal | 02.10.2017 - 15:55

V derby na stadionu Vítkovic zaznamenali třinečtí fotbalisté třetí výhru na půdě soupeře (celkově pátou) a udrželi třetí místo v tabulce Fortuna národní ligy. V sobotu od 10.15 přivítají doma...

Fotbal | 25.09.2017 - 16:55

Před více než rokem po sedmé operaci kolene ukončil kariéru. Předčasně. Někdejší ligový a reprezentační útočník Michal Hubník o víkendu naskočil do mistrovského utkání. O návrat do vrcholového fotbalu...

Fotbal | 20.09.2017 - 23:40

Po hladkém vítězství v Ústí nad Labem se fotbalisté Třince vyšvihli na čtvrté místo tabulky Fortuna národní ligy.

Fotbal | 11.09.2017 - 14:11