Těšíňanky skolily suverénní Havířov

|
Havířov
| 30. Duben 2017 - 23:54

Fotbalistky Českého Těšína se postaraly o obrovské překvapení. Vyhrály v Havířově, který doposud neztratil ani bod.

HAVÍŘOV – ČESKÝ TĚŠÍN 0:1

Hráčky Havířova letos neztratily jediný bod, v šestnácti utkáních nasázely rivalkám 92 branek, inkasovaly jen šestkrát. Na podzim v Českém Těšíně vyhrály 0:5, v jarní odvetě nečekaně padly. Jedinou branku utkání vsítila Nováková, střelou podél brankářky zhodnotila spolupráci centrující Klusové s Kohutkovou. S přibývajícími minutami převaha favoritek narůstala, ale obětavě hrající fotbalistky Českého Těšína se o cennou výhru připravit nenechaly. „V první půli jsme byli Havířovu více než vyrovnaným soupeřem. Po změně stran nás domácí zatlačily a posledních dvacet minut nás válcovaly. Věděla jsem, že čím déle přežijeme bez gólu, tím více budou domácí hráčky nervózní. Několik šancí spálily, ty zbylé pochytala skvělá Hronová. Holky hrály týmově, dřely a nechaly na hřišti srdce,“ řekla trenérka Českého Těšína Sylva Bajtková.

BRANKA: 28. Nováková. Poločas: 0:1.

Č. TĚŠÍN: Hronová – Dordová – Kölblová, Sikorová – Hrabcová, Skupniková, Kohutková, Špalková – Skočková, Klusová – Nováková. Střídaly: Tyrliková, Šmídová, Žigová. Trenérka: Bajtková.

Více si přečtete v tištěném Horizontu.

Ve šlágru kola fotbalisté Třince potřetí za sebou zvrátili nepříznivý vývoj, bodovali popáté v řadě a na vedoucí tandem FNL Opava-České Budějovice ztrácejí pouhý bod.

Fotbal | 02.10.2017 - 15:55

V derby na stadionu Vítkovic zaznamenali třinečtí fotbalisté třetí výhru na půdě soupeře (celkově pátou) a udrželi třetí místo v tabulce Fortuna národní ligy. V sobotu od 10.15 přivítají doma...

Fotbal | 25.09.2017 - 16:55

Před více než rokem po sedmé operaci kolene ukončil kariéru. Předčasně. Někdejší ligový a reprezentační útočník Michal Hubník o víkendu naskočil do mistrovského utkání. O návrat do vrcholového fotbalu...

Fotbal | 20.09.2017 - 23:40

Po hladkém vítězství v Ústí nad Labem se fotbalisté Třince vyšvihli na čtvrté místo tabulky Fortuna národní ligy.

Fotbal | 11.09.2017 - 14:11