Derby: Třinec nestačil na Opavu

|
| 10. Květen 2017 - 23:57

Bylo to lepší než s Frýdkem-Místkem i než ve Vlašimi, k bodům to stejně nevedlo. Fotbalisté Třince nestačili na Opavu a prohráli 1:3.

FK FOTBAL TŘINEC – SLEZSKÝ FC OPAVA 1:3

Odplata za podzimní potupu v poměru 4:0 se třineckým fotbalistům nepovedla. Nepohlídali si úvod střetnutí, Pospěch odcentroval a Kuzmanović uklidil míč k pravé tyči Palečkovy brány. Do stejného místa mířil před přestávkou také Jurečka. Po obrátce Ižvolt z přímého kopu zalomcoval tyčí, odražená míč vrátil do prány pohotový Stříž. Vyrovnat se Třinci nepodařilo, naopak krátce před koncem vítěznou branku Opavy vsítil Zapalač.

BRANKY: 48. Stříž – 6. Kuzmanović, 34. Jurečka, 86. Zapalač. Rozhodčí: Severýn. ŽK: Ižvolt – T. Čelůstka, 75. Simerský, 89. Mozol. Diváci: 683. Poločas: 0:2.

TŘINEC: Paleček – Benetka (81. Hošek), M. Čelůstka, Reintam, Janoščín – Šumbera, Krišto, Ižvolt, Stříž – Janošík (69. Joukl), Dedič. Trenér: Neček.

OPAVA: Fendrich – Pospěch (78. Puškáč), Simerský, Žídek, T. Čelůstka – Schaffartzik – Hrabina, Janetzký (73. Mozol) Zapalač – Jurečka (87. Radić), Kuzmanović.
Trenér: Skuhravý.

Více si přečtete v tištěném Horizontu.

Ve šlágru kola fotbalisté Třince potřetí za sebou zvrátili nepříznivý vývoj, bodovali popáté v řadě a na vedoucí tandem FNL Opava-České Budějovice ztrácejí pouhý bod.

Fotbal | 02.10.2017 - 15:55

V derby na stadionu Vítkovic zaznamenali třinečtí fotbalisté třetí výhru na půdě soupeře (celkově pátou) a udrželi třetí místo v tabulce Fortuna národní ligy. V sobotu od 10.15 přivítají doma...

Fotbal | 25.09.2017 - 16:55

Před více než rokem po sedmé operaci kolene ukončil kariéru. Předčasně. Někdejší ligový a reprezentační útočník Michal Hubník o víkendu naskočil do mistrovského utkání. O návrat do vrcholového fotbalu...

Fotbal | 20.09.2017 - 23:40

Po hladkém vítězství v Ústí nad Labem se fotbalisté Třince vyšvihli na čtvrté místo tabulky Fortuna národní ligy.

Fotbal | 11.09.2017 - 14:11