Fotbalisté Třince přijeli z Pardubic s prázdnou

|
| 13. Květen 2017 - 23:56

Špatné dny třineckých fotbalistů pokračují. V Pardubicích prohráli potřetí za sebou a prakticky se připravili o šanci skončit ve středu tabulky a napravit dojem z rozpačité sezony.

FK PARDUBICE - FK FOTBAL TŘINEC 2:0

Pardubice jsou na jaře postrachem všech soupeřů – s Olomoucí i Znojmem sice prohrály, ale Sokolov, Opavu, Ústí, Táborsko a Prostějov přemohly a s Baníkem, Vlašimí, Českými Budějovicemi a Frýdkem-Místkem se rozešly smírně.

Na podzim Východočeši prohráli v Třinci kuriózní brankou Stříže z úvodu střetnutí. V odvetě mu oplatily stejnou mincí – hned na začátku Řezník nahrál za obranu Fouskovi a mladý záložník zacílil přesně k tyči. V úvodu druhého poločasu odmítl navýšení skóre Pospíšil – nahrávku Petráně poslal vedle tyče třinecké brány.

Co se nepovedlo jemu, dokázal vzápětí Fousek – naběhl si na centr Ladry, který obelstil dvojici protihráčů a hlavou uklidil míč do sítě. Patnáct minut před koncem byl blízko snížení Joukl, za překonaného brankáře Knoblocha zaskočil na čáře Šejvl.

Pardubičtí vrátili Třinci podzimní porážku a natáhli svou sérii bez prohry na devět utkání. To Třinec prohrál čtvrtý zápas z posledních pěti a prakticky se připravil o šanci na umístění ve středu tabulky. Na výhru na soupeřově hřišti Slezané čekají už osmnáct zápasů.

BRANKY: 9. a 61. Fousek. Rozhodčí: Dubravský. ŽK: Pospíšil – Janoščín, Dedič. Diváci: 615. Poločas: 1:0.

TŘINEC: Paleček – Velner, Čelůstka, Reintam, Janoščín – Motyčka, Krišto (69. Joukl) – Stříž (78. Janošík), Ižvolt (69. Hošek), Šumbera – Dedič. Trenér: Neček.

Více si přečtete v tištěném Horizontu.

Ve šlágru kola fotbalisté Třince potřetí za sebou zvrátili nepříznivý vývoj, bodovali popáté v řadě a na vedoucí tandem FNL Opava-České Budějovice ztrácejí pouhý bod.

Fotbal | 02.10.2017 - 15:55

V derby na stadionu Vítkovic zaznamenali třinečtí fotbalisté třetí výhru na půdě soupeře (celkově pátou) a udrželi třetí místo v tabulce Fortuna národní ligy. V sobotu od 10.15 přivítají doma...

Fotbal | 25.09.2017 - 16:55

Před více než rokem po sedmé operaci kolene ukončil kariéru. Předčasně. Někdejší ligový a reprezentační útočník Michal Hubník o víkendu naskočil do mistrovského utkání. O návrat do vrcholového fotbalu...

Fotbal | 20.09.2017 - 23:40

Po hladkém vítězství v Ústí nad Labem se fotbalisté Třince vyšvihli na čtvrté místo tabulky Fortuna národní ligy.

Fotbal | 11.09.2017 - 14:11