Jedno ponaučení prý stačí

|
Třinec
| 25. Březen 2008 - 10:23

Ve výchozí jedenáctce Třince se v sobotu objevil útočník Karel Maceček, který celý podzim promarodil. Trenérovi Kouřilovi poděkoval za nominaci dobrým výkonem.

„Čekal jsem na šanci, která přišla. Snad jsem ji doufám chytil. Byl na mě faul, před prvním gólem jsem sklepl míč Ivanovi Martinčíkovi. Jen mě mrzí, že jsem nedal gól, měl jsem ho na hlavě. Tlačil jsem to k tyči, míč jsem lízl zbytečně moc.“ narážel třinecký útočník na situaci ze závěrečných minut, kdy mohl rozčarování rivala ještě zvýraznit. Vítězstvím si Maceček prý nebyl jistý do poslední minuty. „S výhrou můžete počítat, až když sudí pískne naposledy. Nahrálo nám vyloučení, věřili jsme, že po něm se už do takového tlaku nedostanou. Říkal jsem si, že už to zvládneme. Báli jsme se o výsledek a snad i proto jsme už nechodili do útoku v tolika hráčích jako předtím. Už se pak na nás začínala projevovat únava, dneska jsme se opravdu vydali,“ přemítá Maceček.

V pátek Třinec zajíždí do Vítkovic, které se na jaře potkaly s formou. Nezopakuje tam tým Miroslava Kouřila vlažný a bezduchý výkon z Vysočiny? „Myslím, že jedno ponaučení by nám mohlo stačit,“ říká Maceček.

Autor: 
Roman Baselides

Další články - Fotbal

Ve šlágru kola fotbalisté Třince potřetí za sebou zvrátili nepříznivý vývoj, bodovali popáté v řadě a na vedoucí tandem FNL Opava-České Budějovice ztrácejí pouhý bod.

Fotbal | 02.10.2017 - 15:55

V derby na stadionu Vítkovic zaznamenali třinečtí fotbalisté třetí výhru na půdě soupeře (celkově pátou) a udrželi třetí místo v tabulce Fortuna národní ligy. V sobotu od 10.15 přivítají doma...

Fotbal | 25.09.2017 - 16:55

Před více než rokem po sedmé operaci kolene ukončil kariéru. Předčasně. Někdejší ligový a reprezentační útočník Michal Hubník o víkendu naskočil do mistrovského utkání. O návrat do vrcholového fotbalu...

Fotbal | 20.09.2017 - 23:40

Po hladkém vítězství v Ústí nad Labem se fotbalisté Třince vyšvihli na čtvrté místo tabulky Fortuna národní ligy.

Fotbal | 11.09.2017 - 14:11