Neček: Za výkon proti Baníku by si zasloužili hrát všichni

|
Třinec
| 24. Červenec 2017 - 23:49

Umístit se v tabulce co nejvýš a přivábit diváky do hlediště – taková jsou přání hlavního trenéra Fotbalu Třinec Jiřího Nečka na prahu nové sezony Fortuna národní ligy.

autor: Roman Baselides

Třinečtí v letní přestávce nezaháleli, na přestupovém poli si počínali aktivně. Přišli sice o Stříže, který neodolal vábení ambiciózní Opavy a také o kapitána Krišta, jenž se z rodinných důvodů vrátil do Chorvatska, ale doplnili kádr pěti hráči. Z Vítkovic do Třince přestoupili středopolař Vaněk s útočníkem Juřenou, z Frýdku-Místku se pod Javorový přesunul obránce Ilko, ze Zlína přišel zadák Masař a z Mladé Boleslavi střední záložník Kateřiňák, který loňskou sezonu odehrál v barvách Ústí nad Labem.

Noví hráči se jeví velice dobře, všechny posty máme zdvojené. Na některé hráče vznikl mnohem větší tlak, ale vysvětlil jsem jim, že nemají proč být nervózní, přestože vždy bude hrát ten z dvojice, kdo má lepší momentální formu. Za výkon proti Baníku by si zasloužili hrát všichni hráči,“ řekl kouč Třince Jiří Neček, který už ví, komu z hráčů dá v letošním prologu druhé ligy šanci. 

Více si přečtete v tištěném Horizontu.

Autor: 
BA

Další články - Fotbal

Ve šlágru kola fotbalisté Třince potřetí za sebou zvrátili nepříznivý vývoj, bodovali popáté v řadě a na vedoucí tandem FNL Opava-České Budějovice ztrácejí pouhý bod.

Fotbal | 02.10.2017 - 15:55

V derby na stadionu Vítkovic zaznamenali třinečtí fotbalisté třetí výhru na půdě soupeře (celkově pátou) a udrželi třetí místo v tabulce Fortuna národní ligy. V sobotu od 10.15 přivítají doma...

Fotbal | 25.09.2017 - 16:55

Před více než rokem po sedmé operaci kolene ukončil kariéru. Předčasně. Někdejší ligový a reprezentační útočník Michal Hubník o víkendu naskočil do mistrovského utkání. O návrat do vrcholového fotbalu...

Fotbal | 20.09.2017 - 23:40

Po hladkém vítězství v Ústí nad Labem se fotbalisté Třince vyšvihli na čtvrté místo tabulky Fortuna národní ligy.

Fotbal | 11.09.2017 - 14:11