Třinec na úvod vyhrál. Šumbera dal gól z rohu!

|
| 30. Červenec 2017 - 23:23

Díky kulišárně Šimona Šumbery, který se trefil přímo z rohového kopu, vykročili fotbalisté Třince do nového ročníku Fortuna národní ligy pravou nohou. Na soupeřově hřišti vyhráli po půldruhém roce.

FK VARNSDORF – FK FOTBAL TŘINEC 0:1

Ústřední postavou střetnutí se stal ofenzivní středopolař Šimon Šumbera – autor jediné branky. V přípravě byl nejlepším střelcem Třince obránce Marek Čelůstka. Své předpoklady chtěl třinecký kapitán potvrdit také v mistrovském utkání, ale v 18. minutě se k zakončení vůbec nedostal, protože Šumberův rohový kop se snesl přímo do domácí brány – 0:1.

V sobotu od 10.15 hodin se celek kouče Jiřího Nečka popasuje na Hřišti Rudolfa Labaje s exligovou Příbramí.

BRANKA: 18. Šumbera. Rozhodčí: Berka. ŽK: Zbrožek, Kozma. Diváci: 852. Poločas: 0:1.

VARNSDORF: Porcal – Zbrožek, Zieris, Král, Chlumecký – Bílek (46. Kozma), Kocourek, Bláha – Barac (58. Šulc), Dordič (66. Rudnytskyy), Durdević. Trenér: Frťala.

TŘINEC: Paleček – Ilko, Čelůstka, Reintam, Janoščín, Masař (80. Velner) – Ižvolt, Šumbera, Vaněk, Hošek (57. Janošík) – Juřena (70. Dedič). Trenér: Neček.

Více si přečtete v tištěném Horizontu.

Ve šlágru kola fotbalisté Třince potřetí za sebou zvrátili nepříznivý vývoj, bodovali popáté v řadě a na vedoucí tandem FNL Opava-České Budějovice ztrácejí pouhý bod.

Fotbal | 02.10.2017 - 15:55

V derby na stadionu Vítkovic zaznamenali třinečtí fotbalisté třetí výhru na půdě soupeře (celkově pátou) a udrželi třetí místo v tabulce Fortuna národní ligy. V sobotu od 10.15 přivítají doma...

Fotbal | 25.09.2017 - 16:55

Před více než rokem po sedmé operaci kolene ukončil kariéru. Předčasně. Někdejší ligový a reprezentační útočník Michal Hubník o víkendu naskočil do mistrovského utkání. O návrat do vrcholového fotbalu...

Fotbal | 20.09.2017 - 23:40

Po hladkém vítězství v Ústí nad Labem se fotbalisté Třince vyšvihli na čtvrté místo tabulky Fortuna národní ligy.

Fotbal | 11.09.2017 - 14:11