Hokej

Do závěrečné čtvrtiny základní části extraligy vstoupili třinečtí hokejisté porážkou na ledě Pardubic. Poslední celek tabulky vyhrál za dva body, Oceláře přemohl v prodloužení.

Hokej | 21.01.2017 - 18:33

Klub HC Oceláři Třinec se připojuje k celorepublikovému Týdnu hokeje a zve všechny malé kluky a holky, aby si přišli vyzkoušet jeden z nejkrásnějších sportů na světě.

Hokej | 18.01.2017 - 23:27

Po dvou třetinách Oceláři ve Vítkovicích vedli o gól, avšak v závěrečném dějství se doslova sesypali a nakonec utrpěli třetí nezdar v řadě.

Hokej | 15.01.2017 - 23:48

Pátek třináctého pro třinecké Oceláře nedopadl dobře. Předvedli matný výkon, s Mladou Boleslaví prohráli 0:3.

Hokej | 14.01.2017 - 10:31

Střetnutí na ledě Hradce Králové Oceláři nezvládli, odvezli si pětku. V sestavě Třince se objevila nová tvář – slovinský obránce Miha Štebih.

Hokej | 08.01.2017 - 23:58

Celek HC Wolves Český Těšín, nový účastník krajské ligy v ledním hokeji, se drží na šesté příčce osmičlenné tabulky.

Hokej | 07.01.2017 - 23:51

Třinečtí hokejisté na svém ledě nedali šanci brněnské Kometě a udrželi se v čele extraligy

Hokej | 06.01.2017 - 23:57

Těžké zranění, předčasný konec sezony, nepříjemné onemocnění, urputný boj o základní sestavu, početí potomka – tohle všechno přinesl rok 2016 Jánu Sýkorovi, slovenskému útočníkovi ve službách Ocelářů.

Hokej | 04.01.2017 - 23:07

Útočníkovi Ocelářů Eriku Hrňovi a jeho přítelkyni Nele se včera narodil syn.

Hokej | 03.01.2017 - 20:57

Třinečtí hokejisté pustili Valachy do čtyřgólového trháku a až před koncem střetnutí dvěma góly zmírnili nečekanou porážku.

Hokej | 03.01.2017 - 20:19