Hokej

V úvodním finálovém střetnutí juniorské extraligy obhájce titulu smazal náskok, ale nakonec prohrál na nájezdy.

Hokej | 29.03.2017 - 23:12

Vítězem sedmého ročníku BAHL (Beskydské amatérské hokejové ligy) se stali hokejisté Nebor. V souboji o prvenství přemohli Imperators Třinec.

Hokej | 28.03.2017 - 23:49

Je konec. Sen o titulu se rozplynul, Oceláři ve čtvrtfinále play-off nestačili na Chomutov. "Jet naled soupeře za stavu 0:2, to se těžko otáčí," příznává útočník Ocelářů Daniel Rákos.

Hokej | 24.03.2017 - 23:59

Oceláři odmítli vyřazení, páté utkání čtvrtfinálové série mezi Třincem a Chomutovem rozhodl gólem ve druhém prodloužení David Cienciala.

Hokej | 22.03.2017 - 23:52

Také druhé čtvrtfinálové utkání na ledě Chomutova dospělo do prodloužení. V dvojnásobné přesilovce je pro sebe získali Piráti a mají tak postupový mečbol.

Hokej | 20.03.2017 - 21:30

Čtvrtfinále play-off se přesunulo do Chomutova. První zápas na ledě Pirátů pro sebe získali třinečtí Oceláři a snížili stav série na 2:1.

Hokej | 19.03.2017 - 23:12

Ani ve druhém střetnutí čtvrtfinále play-off třinečtí Oceláři nedokázali vyzrát na chomutovské Piráty. Padli v prodloužení a po dvou utkáních prohrávají 0:2.

Hokej | 17.03.2017 - 00:05

V prvním utkání čtvrtfinále play-off Oceláři nevyzráli na brankáře Laca a prohráli s chomutovskými Piráty 0:2.

Hokej | 15.03.2017 - 22:03

Tváří letošního play-off z pohledu Ocelářů je útočník Kamil Kreps. V klipu se převtělil do role slavného boxera Rockyho.

Hokej | 14.03.2017 - 23:54

Oceláři vykročí do čtvrtfinále play-off proti Chomutovu domácím dvojzápasem. Ve středu se hraje od 17.00 hodin, pozítří od 17.20 hodin.

Hokej | 13.03.2017 - 23:55