Oceláři neuspěli ve Vítkovicích

|
Ostrava
| 9. Srpen 2017 - 12:45

Druhý přípravný duel Oceláři nezvládli, ve Vítkovicích inkasovali šest branek. „Několikrát jsme propadli v obraně,“ posteskl si kouč Ocelářů Václav Varaďa.

HC VÍTKOVICE RIDERA – HC OCELÁŘI TŘINEC 6:3

Odehráli jsme velmi slušnou první třetinu, měli jsme dostatek šancí. Ve druhé třetině jsme bohužel několikrát v obraně propadli a Vítkovice z toho těžily v přečíslení. Hodně nás mrzí branky, které jsme inkasovali hned po našich gólech. Kluci zápas odmakali, bylo tam několik dobrých momentů, ale taky dost věcí, které ještě musíme pořádně vypilovat,“ přiznal lodivod Ocelářů Václav Varaďa.

BRANKY A NAHRÁVKY: 7. Sloboda (Baranka, Tybor), 23. Kucsera (Kolouch), 30. Olesz (Kolouch), 37. Olesz (Zdráhal), 40. Tybor (Květon), 59. Roman (Květon) – 5. Marcinko (Kovarčík), 37. Hrňa, 46. Marcinko (Marosz). Rozhodčí: Mrkva, Kubičík – Hlavatý, Rožánek. Vyloučení: 7:6. Využití: 1:2. V oslabení: 1:1. Diváci: 4157. Třetiny: 1:1, 4:1, 1:1.

VÍTKOVICE: Bartošák – Baranka, Hrbas, Klok, Sloboda, Výtisk, Trška, Puzič, Urbanec – Květon, Roman, Tybor – Olesz, Stránský, Zdráhal – Kucsera, Kolouch, Dej – Kurovský, Jáchym, Szturc.

TŘINEC: Hamerlík – Linhart, Adámek, Musil, Doudera, Jank, Haman, – Rákos, Marcinko, O. Kovarčík - Dravecký, M. Kovarčík, Irgl – Svačina, Marosz, Hrňa – Hladonik.