|
| 10. Září 2017 - 23:56

Letošní domácí premiéru Oceláři zvládli, silnou Plzeň porazili 5:2.

HC OCELÁŘI TŘINEC - HC ŠKODA PLZEŇ 5:2

V první třetině jsme byli malinko nervózní. Naše hra neměla takový nástup, jaký bychom chtěli. Ale povedlo se nám dát dvě branky díky důrazu na brankovišti. Od druhé třetiny jsme byli o něco lepší, i když také soupeř měl příležitosti. Ale dostali jsme laciný gól v přečíslení do šatny na 1:4 a Plzeň pak byla nepříjemná. I přes porážku tu odehrála dobrý zápas. Bohužel jsme přišli o Petružálka a Krajíčka. Uvidíme, jak dlouho nám budou chybět,“ zamyslel se kouč Ocelářů Václav Varaďa.

BRANKY A NAHRÁVKY: 16. Marcinko, 18. Polanský (Petružálek, Doudera), 28. Růžička (Adamský), 34. Marcinko (Roth, Dravecký), 60. Adamský (Dravecký, Marcinko) – 39. Kindl (Kracík), 43. Gulaš (Schleiss). Rozhodčí: Kika, Hradil – Ganger, Gebauer. Vyloučení: 1:5. Využití: 2:0. Diváci: 4 496. Třetiny: 2:0, 2:1, 1:1.

TŘINEC: Hrubec – Krajíček, Adámek, Linhart, Roth, Musil, Doudera – Růžička, Marcinko, Rákos – Petružálek, Polanský, Adamský – Irgl, M. Kovařčík, Dravecký – Jank, Cienciala, Svačina. Trenéři: Varaďa a Zadina.

PLZEŇ: M. Svoboda - Moravčík, Jones, Kadlec, Pulpán, Kvasnička, Čerešňák, D. Sklenička - Gulaš, Mertl, P. Straka - D. Kubalík, Stach, Indrák - Kratěna, Kracík, Kindl - Schleiss, Preisinger, Hollweg. Trenéři: Straka, Čihák, Vlasák a Pejchar.