Nováček na Oceláře nestačil

|
| 13. Září 2017 - 14:40

Hokejisté Třince uspěli v hale extraligového nováčka. Z Jihlavy si odvezli výhru 0:2.

HC DUKLA JIHLAVA – HC OCELÁŘI TŘINEC 0:2

Jsme velice rádi za to, jak utkání skončilo. Vážíme si třech cenných bodů z Jihlavy. Věřím, že Jihlava to udělá hrozně těžké každému soupeři, který si odsud bude chtít odvézt body. Ceníme si, že jsme byli schopní dát první branku, i když se štěstím. Ve druhé třetině jsme měli pasáže, kdy jsme hráli velice dobře, ale nedali branky. Zase jsme odvedli spoustu práce v oslabeních, blokovali jsme před naším brankářem střely. Ve třetí třetině hráli kluci jednoduše. I když si domácí tým vytvořil některé šance, tak jsme si s tím poradili parádně,“ sesumíroval zápas hlavní trenér Třince Václav Varaďa.

BRANKY A NAHRÁVKY: 4. Adamský (Polanský, M. Doudera), 26. Jank (Rákos, Růžička). Rozhodčí: Sýkora, Pešina – Jindra, Zíka. Vyloučení: 2:7. Bez využití. Diváci: 5296. Třetiny: 0:1, 0:1, 0:0.

JIHLAVA: Volden – De La Rose, Suchánek, Šidlík, Bryhnisveen, Ulrych, Kajínek, Váňa – Macík, J. Skořepa, Jiránek – Čachotský, F. Seman, Rys – Žálčík, Hlinka, Anděl – Protasenja, R. Hubáček, Diviš.

TŘINEC: Hrubec – Linhart, Adámek, Jank, Roth, Doudera, Musil – Rákos, Marcinko, Růžička – Adamský, Polanský, Svačina – Dravecký, M. Kovařčík, Irgl – O. Kovařčík, Cienciala, Hrňa.