Oceláři nebodovali na ledě Hradce Králové

|
| 17. Září 2017 - 23:54

Třinečtí Oceláři prvně letos vyšli bodově naprázdno v hale Hradce Králové, kde prohráli 3:1.

HC MOUNTFIELD HRADEC KRÁLOVÉ – HC OCELÁŘI TŘINEC 3:1

V první třetině to ještě byla hra, kterou chceme vidět. I ve druhé části jsme měli možnosti, ale hra se srovnala. V závěrečné třetině se domácím povedly góly v přesilovkách a musím uznat, že Hradec byl lepší. Konečný výsledek nás mrzí,“ nezastíral hlavní trenér Třince Václav Varaďa.

BRANKY A NAHRÁVKY: 28. Köhler (Kukumberg, Rosandić), 44. Köhler (Bednář, Džerinš), 45. Köhler – 7. Růžička (Rákos, Polanský). Rozhodčí: Hodek, Pavlovič – Lhotský, Svoboda. Vyloučení: 4:9. Využití: 1:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 4760. Třetiny: 0:1, 1:0, 2:0

H. KRÁLOVÉ: J. Sedláček – Cibulskis, Gregorc, F. Pavlík, Graňák, Pláněk, Vydarený, Rosandić – Bednář, Džerinš, Šimánek – Jarůšek, Koukal, Zigo – Köhler, Kukumberg, Vopelka – J. Dvořák, Miškář, Čáp.

TŘINEC: Hrubec – Linhart, Adámek, Jank, Roth, Doudera, Musil – Rákos, Marcinko, Růžička – Adamský, Polanský, Svačina – Dravecký, Marosz, Irgl – O. Kovařčík, Cienciala, Hrňa.