Tygry zkrotili v závěrečné třetině

|
| 21. Září 2017 - 23:47

Třinečtí hokejisté přemohli na svém ledě Liberec. O svém vítězství rozhodli v závěrečné periodě.

HC OCELÁŘI TŘINEC – BÍLÍ TYGŘI LIBEREC 5:2

Jsem rád za konečný výsledek a jsem přesvědčený, že Liberec odehrál parádní utkání. Ve druhé třetině měl spoustu příležitostí, které neproměnil. Tam se to malinko zlomilo. I když jsme dostali gól na 2:2, byli jsme schopni zabrat a dvěma parádními góly z brankoviště se nám to povedlo zlomit. Utkání mělo grády a děkuji týmu, jak to zvládl,“ chválil kouč vítězů Václav Varaďa.

BRANKY A NAHRÁVKY: 6. Marcinko (Martin Růžička, Hrňa), 26. Adamský (Irgl, Hrubec), 45. Polanský (Roth, Irgl), 57. Svačina (Roth, Marosz), 60. Růžička (Polanský, Roth) – 3. Dlouhý (Jašek), 39. Bakoš (Pyrochta, Jelínek). Rozhodčí: Hradil, Kubičík – Ganger, Hanzlík. Vyloučení: 4:3. Využití: 1:0. Diváci: 3913. Třetiny: 1:1, 2:2, 3:0.

TŘINEC: Hrubec – Adámek, Krajíček, Roth, Jank, Musil, Doudera – Růžička, Marcinko, Rákos – Irgl, Polanský, Adamský – Dravecký, Marosz, Svačina – Hrňa, Cienciala, O. Kovařčík. Trenér: Varaďa a Zadina.

LIBEREC: Will – Pyrochta, Jánošík, Plutnar, Šmíd (41. Havlín), Kolmann, Derner – Lakatoš, P. Jelínek, Krenželok – Bakoš, Bulíř, Ordoš – Stránský, Jašek, Špaček – Hrabík, Vantuch, Dlouhý. Trenéři: Pešán a Mlejnek.