Berani trkli Oceláře čtyřikrát

| 1. Říjen 2017 - 23:58

Klání na ledě Zlína Oceláři nezvládli, z Valašska si odvezli čtyřku. V brance Třince stál prvně Strmeň, v útoku operoval Kofroň.

AUKRO BERANI ZLÍN - HC OCELÁŘI TŘINEC 4:1

Pro nás je prohra bez bodu po průběhu utkání zklamáním. Odvedli jsme spoustu práce, ovšem dostali jsme smolný první gól. Myslím si, že ve druhé třetině jsme sahali po vyrovnání, měli jsme možnosti v přesilovkách, ale domácí zápas odbojovali. A když my jsme se dostali do šancí, vychytal nás Kašík,“ smutnil trenér třineckých hokejistů Václav Varaďa.

BRANKY A NAHRÁVKY: 13. Roberts Bukarts (Ferenc), 42. Popelka (Okál, Ferenc), 51. Šťastný, 55. Illo. Rozhodčí: Mrkva, Souček – Frodl, Rampír. Vyloučení: 6:5. Bez využití. Diváci: 3 907. Třetiny: 1:0, 0:0, 3:0.

ZLÍN: Kašík – Matějíček, Řezníček, Ferenc, Freibergs, Padrnos, Valenta, Horák – Ondráček, Sedláček, Kubiš – Šťastný, Honejsek, Roberts Bukarts – Okál, Popelka, Veselý – Rihards Bukarts, Fryšara, Illo.

TŘINEC: Strmeň – Adámek, Krajíček, Roth, Linhart, Musil, Doudera, Jank – Růžička, Marcinko, Rákos – Irgl, Polanský, Adamský – Dravecký, Marosz, Svačina – Hrňa, Cienciala, Kofroň.