|
| 7. Říjen 2017 - 11:09

Třinečtí hokejisté na svém ledě bez větších potíží pokořili pražskou Spartu.

HC OCELÁŘI TŘINEC – HC SPARTA PRAHA 4:1

Pomohly nám dvě rychlé branky, náš nástup byl výborný. Sparta od druhé třetiny přidala, vytvořila si šance, ty ale končily v náručí Šimona Hrubce, který dnes podal skvělý výkon. Nám se pak povedlo odskočit v přesilovce, ve třetí třetině jsme přidali další gól a utkání si již pohlídali. Mrzí nás ale inkasovaná branka, Hrubec by si čisté konto zasloužil. Děkuji klukům, speciálně těm mladším hráčům, kteří byli v zápase hodně vidět a postarali se o dnešní vítězství,“ řekl trenér Ocelářů Václav Varaďa.

V neděli od 15.00 hodin hrají třinečtí hokejisté doma s Chomutovem.

BRANKY A NAHRÁVKY: 2. Cienciala (Hrňa, Irgl), 6. O. Kovařčík (Chmielewski, M. Doudera), 29. Roth (Růžička, Polanský), 50. Adamský (Svačina, Krajíček) – 57. Forman (Říčka, Černoch). Rozhodčí: Šír, Úlehla – Tošenovjan, Kis. Vyloučení: 4:3. Využití: 2:0. Diváci: 4927. Třetiny: 2:0, 1:0, 1:1

TŘINEC: Hrubec – Doudera, Krajíček, Linhart, Roth, Musil, Adámek – Rákos, Marcinko, Růžička – Adamský, Polanský, Svačina – Hrňa, Cienciala, Irgl – O. Kovařčík, M. Kovařčík, Chmielewski.

SPARTA: Aittokallio – Pavelka, Dvořák, Nedomlel, Zámorský, Mikuš, Kalina – Říčka, Reichenberg, Forman – Hlinka, Vrána, Klimek – Kumstát, Pech, Smejkal – Uher, Černoch, Kudrna.