Oceláři přemohli Piráty v prodloužení

|
| 8. Říjen 2017 - 23:58

Hokejisté Třince vyhráli za dva body nad Chomutovem. V prodloužení rozhodl Martin Růžička.

HC OCELÁŘI TŘINEC - PIRÁTI CHOMUTOV 4:3

Chomutov vyhrál pětkrát venku a tak jsme tušili, že nás nečeká nic jednoduchého. Chci poděkovat klukům, že hráli výborný hokej. Měli jsme neustálou převahu, hráli na soupeřově polovině, a jen díky brankáři Lacovi jsme nevyhráli za tři body. Kluci hráli výborně, nezlomil je gól na 2:3, dokázali jsme odpovědět. Jsme si vědomi toho, že náš kádr má sílu, kluci ukázali charakter. Bylo těžké neustále útočit do plných, kluky to stálo spoustu sil, zvládli to výborně,“ rozplýval třinecký asistent trenéra Marek Zadina.

BRANKY A NAHRÁVKY: 34. Roth (Svačina, Adamský), 45. Adamský (Krajíček, Polanský), 57. Polanský (Roth, Růžička), 63. Růžička (Marcinko, Hrňa) – 24. Lauko (Poletín), 48. Huml, 56. Huml (Koblasa, Valach). Vyloučení: 1:5. Využití: 1:0. Diváci: 4 595. Třetiny: 0:0, 1:1, 2:2 – 1:0.

TŘINEC: Hrubec – Doudera, Krajíček, Roth, Linhart, Musil, Adámek – Růžička, Marcinko, Rákos – Adamský, Polanský, Svačina – Irgl, Cienciala, Hrňa – Chmielewski, M. Kovařčík, O. Kovařčík. Trenéři: Varaďa a Zadina.

CHOMUTOV: Laco – Mrázek, Flemming, Grman, Valach, Dlapa, Slovák, Buchtela – Vondrka, Huml, Tomica – Skokan, Růžička, Sklenář – Koblasa, Lauko, Poletín – V. Tomeček, Chlouba, Chrpa.