Liga mistrů: Oceláři jsou mezi 16 nejlepšími

|
| 10. Říjen 2017 - 23:37

Vítězstvím 3:0 nad švédským celkem HV 71 Jönköping v závěrečném duelu základní skupiny si hokejoví Oceláři zajistili postup do osmifinále Champions Hockey League.

HC OCELÁŘI TŘINEC – HV 71 JÖNKÖPING 3:0

Výsledek náš nesmírně těší. Podařil se nám vstup do utkání, kdy jsme dvakrát skórovali. Švédský tým zabral, měl šance, ale nás výrazně podržel Šimon Hrubec. Ve druhé části se hra vyrovnala, soupeře jsme posadili na koně častými fauly. V závěru jsme si výhru pohlídali, drželi jsme systém, drželi jsme soupeře daleko od naší branky. Je to parádní soutěž, dostali jsme se mezi nejlepších šestnáct týmů, je to velký úspěch," rozplýval se šťastný trenér vítězů Václav Varaďa.

BRANKY A NAHRÁVKY: 2. Svačina (Polanský, Adamský), 10. Polanský (Adamský, Svačina), 57. Adamský (Hrubec). Rozhodčí: Stano, Hradil – Gebauer, Lederer. Vyloučení: 5:4. Bez využití. Diváci: 4 115. Třetiny: 2:0, 0:0, 1:0.

TŘINEC: Hrubec – Krajíček, M. Doudera, Bartko, Linhart, Adámek, Musil, Jank – Martin Růžička, Marcinko, Rákos – Svačina, Polanský, Adamský – Irgl, Cienciala, Hrňa – Chmielewski, M. Kovařčík, O. Kovařčík.

JÖNKÖPING: Petterson Wentzel – Berglund, Jaakola, Pilut, Ytterell, Brännström, Reese, Cederholm – Tedenby, Ullström, Sweatt – Thörnberg, Ejdsell, Wärn – Sundh, Bengtsson, Figren – Brännström, Gustafsson, Andersson.