Oceláři vyhráli v Mladé Boleslavi

|
Oceláři vyhráli na ledě Mladé Boleslavi
| 16. Říjen 2017 - 17:29

S úvodní čtvrtinou extraligy u Ocelářů může panovat spokojenost. Mužstvo kouče Václava Varadi ji zakončilo na třetí příčce tabulky. Prohrálo pětkrát, nebodovalo pouze ve třech případech. Druhou čtvrtinu nejvyšší soutěže Třinečtí zahájí s Brnem.

BK MLADÁ BOLESLAV – HC OCELÁŘI TŘINEC 2:3

Jsme samozřejmě velmi rádi za tři body. Bylo to cenné vítězství, které se nerodilo vůbec snadno. Do poloviny zápasu jsme byli schopni dávat branky a hrát jednoduchý hokej, který nás v této sezoně zdobí. Na konci druhé třetiny nám pak pomohla poctivě ubráněná oslabení. Od 10. minuty druhé třetiny se Boleslav nastartovala, ale hráči odvedli dobrý výkon, zejména v oslabeních. Ve třetí třetině Mladé Boleslavi pomohl brzký gól, domácím narostla křídla a po zbytek utkání byli lepší. Oceňuji, že jsme to ustáli, ukázali charakter a blokovali střely. Šimon Hrubec podal výborný výkon, čímž nám zajistil velice cenné tři body,“ konstatoval hlavní kouč Ocelářů Václav Varaďa.

BRANKY A NAHRÁVKY: 43. Klepiš (Valský), 50. Knot (Hanzlík) – 2. Adamský (Polanský, Jank), 33. Cienciala (Rákos), 36. Irgl (O. Kovařčík). Rozhodčí: Hejduk, Bejček – Hynek, Klouček. Vyloučení: 6:4. Bez využití. V oslabení: 0:1. Diváci: 3423. Třetiny: 0:1, 0:2, 2:0.

TŘINEC: Hrubec – Doudera, Krajíček, Linhart, Jank, Musil, Adámek – Rákos, Marcinko, Růžička – Adamský, Polanský, Svačina – Hrňa, Cienciala, Irgl – O. Kovařčík, M. Kovařčík, Chmielewski. Trenéři: Varaďa a Zadina.