Oceláři přemohli vedoucí Plzeň

|
| 21. Říjen 2017 - 1:53

Třebaže třinečtí hokejisté s lídrem dvakrát prohrávali, nakonec zvítězili v prodloužení 3:2.

HC OCELÁŘI TŘINEC - HC ŠKODA PLZEŇ 3:2

Bylo to zajímavé utkání pro diváky. Začali jsme čtyřmi přesilovkami, které se nám nevydařily a ubraly nám na tempu. Ve druhé třetině jsme přidali na nasazení, vytvářeli jsme si šance, stalo nás to spoustu sil. Třetí třetinu jsme odehráli parádně a nasazením, měli jsme vůli po vítězství. Utkání jsme obrátili charakterem. Plzeň zahrála velice dobře, při jejich šancích nás podržel brankář Hrubec.  Získali jsme dva cenné body, je to vzpruha do dalších zápasů,“ řekl trenér Ocelářů Václav Varaďa.

BRANKY A NAHRÁVKY: 31. Polanský (Jank, Cienciala), 47. Růžička (Marcinko, Musil), 65. Marcinko (Růžička) – 18. Kubalík (Schleiss, Svoboda), 34. Stach (Indrák). Rozhodčí: Šír, Mrkva – Hlavatý, Tošenovjan. Vyloučení: 5:6. Využití: 1:0. Diváci: 4 167. Třetiny: 0:1, 1:1, 1:0 – 1:0.

TŘINEC: Hrubec – Krajíček, Doudera, Roth, Musil, Jank, Linhart – Růžička, Marcinko, Dravecký – Svačina, Polanský, Cienciala – Irgl, Rákos, Hrňa – Chmielewski, M. Kovařčík, O. Kovařčík

PLZEŇ: Svoboda – Moravčík, Čerešňák, Kindl, Sklenička, Pulpán, Jones – Kubalík, Mertl, Gulaš – Stach, Preisinger, Indrák – Schleiss, Kracík, Straka – Vracovský, Kodýtek, Hollweg